P59 Essential Black S - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P59 Essential Black M
22 sierpnia, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_108637_P59 Essential S Black_NATO_Dayzegarek_traser_108637_P59 Essential S Black_NATO_Night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P59 Essential Black S

Nr ref.: 108637
EAN: 7630027704099
Urzekający prostotą i elegancją model Essential Black S pokazuje prawdziwa kobiecą naturę. Kombinację piękna, stylu ale i siły i wytrzymałości. Ten subtelny zegarek potrafi zaskoczyć swoimi parametrami technicznymi. Nie na co dzień w damskim zegarku można bowiem napotkać rurki trytowe, potrafiące świecić nawet przez 25 lat.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić

108637 traser® P59 Essential S Black TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 1090.00 

Szczegółowy opis zegarka

Mocne, zdecydowane kobiety zapewne docenią paletę zalet modelu P59 Essential Black S.

Czerń zawsze była utożsamiana z elegancją. Zegarek ten dowodzi, że nie były to bezpodstawne sądy. Czarna tarcza zamknięta w stalowej kopercie przykuwa uwagę. Ale w tym modelu nie tylko wygląd ma znaczenie. Ten – na pozór – delikatny zegarek został wyposażony w najdoskonalszą technologię światłą, dostępną w branży zegarkowej – trigalight®. Zarówno wskazówka godzinowa oraz minutowa, a także 4 najważniejsze indeksy kierunkowe zostały uzbrojone w rurki z gazem H3. Ponadto logo zegarka zostało podkreślone dwoma rurkami, które – bez względu na porę dnia, nocy, pogodę potrafią świecić przez ćwierć wieku! W dodatku technologia ta nie potrzebuje żadnych zewnętrznych źródeł zasilania. Jest absolutnie samowystarczalna.

Kolejnym punktem dla funkcjonalności tego zegarka jest możliwość wykorzystania go również podczas aktywności i sportów wodnych. Zegarek wytrzymuje bowiem ciśnienie równe 10 ATM, co czyni go sprawnym również podczas pływania czy nurkowania na niewielkich głębokościach.

Koronka zegarka jest nieznacznie zabudowana i chroniona przed uderzeniami przez dwa boczne elementy. Szkło zastosowane w tym modelu, to wysokiej jakości szkło szafirowe, wyposażone dodatkowo w wewnętrzny antyrefleks. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż od wewnątrz powłoki antyrefleksyjnej nie można zarysować.

Koperta zegarka ma rozmiar 37 milimetrów przez co jego wskazania są wystarczająco widoczne i czytelne a zarazem nie przytłacza swoim rozmiarem kobiecego nadgarstka, pozostając dyskretnym ale i wiernym towarzyszem każdej sytuacji

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek tekstylny ze stalową, czarną sprzączką
  • stalowa bransoleta typu mesh do zegark marki traser