P59 Essential Black S - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P59 Essential Black M
22 sierpnia, 2019
P59 Essential Black S
27 maja, 2019

Produkt dostępny

zegarek_traser_P59_108212_dayzegarek_traser_P59_108212_night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P59 Essential Black S

Nr ref.: 108212
EAN: 7630027703887
Kto powiedział, że damski zegarek musi mieć charakter biżuteryjny? Kobiety, coraz częściej sięgają po zegarki ze względu na ich funkcjonalność a nie tylko wygląd. W dodatku coraz modniejsze, na damskim nadgarstku, stają się kolory wcześniej zarezerwowane głównie dla mężczyzn. Jak chociażby – czarny.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108212 traser® P59 Essential S Black PVD TS

Cena: 1250.00 

Szczegółowy opis zegarka

Dlatego też marka traser® wypuściła model, który jest doskonałym mirażem funkcjonalności i praktyczności zastosowania z nienaganną elegancją. Model P59 Essential Black S.

„All Black” - tak można nazwać ten model, gdyż wszystkie elementy składowe zegarka występują tylko w czarnym kolorze: koperta, pasek, zapięcie, szlufki – wszystko jest czarne. Jedynym elementem odstającym od tego schematu są jasnozielone rurki wypełnione trytem oraz arabskie indexsy pokryte masą Super LumiNova. Te niepozorne rurki świecą nieprzerwanie nawet przez 25 lat! Jest to możliwe, dzięki technologii opracowanej przez firmę mb microtec, o nawie Trigalight®. Trigalight® to obecnie najdoskonalsze źródło światła stosowane w przemyśle zegarkowym. Zapewnia stałe, niepotrzebujące żadnego zewnętrznego źródła energii, światło. Dzięki temu nawet w całkowitych ciemnościach, w wodzie, jak i na lądzie, można szybko i sprawnie odczytać wskazanie czasu na zegarku. Ta super-precyzyjna dokładność odczytu to największy atut zegarków traser® z linii P59 Essential Black S.

Kolejnym punktem dla funkcjonalności tego zegarka jest możliwość wykorzystania go również podczas aktywności i sportów wodnych. Zegarek wytrzymuje bowiem ciśnienie równe 10 ATM, co czyni go sprawnym również podczas pływania czy nurkowania na niewielkich głębokościach.

Czarna powłoka koperty uzyskana została dzięki metodzie PVD, trwałej powłoce, zdecydowanie bardziej odpornej na ścieranie niźli w powłokach galwanicznych. Koronka zegarka jest nieznacznie zabudowana i chroniona przed uderzeniami przez dwa boczne elementy. Szkło zastosowane w tym modelu, to wysokiej jakości szkło szafirowe, wyposażone dodatkowo w wewnętrzny antyrefleks. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż od wewnątrz powłoki antyrefleksyjnej nie można zarysować.

Koperta zegarka ma rozmiar 37 milimetrów a model P59 Essential Black S dostępny jest zarówno na wytrzymałej bransolecie stalowej a la milanese, jak i na lekkim ale niezwykle mocnym pasku tekstylnym, który zapewnia pewne mocowanie zegarka na nadgarstku. A na damskim nadgarstku każdy z tych modeli wygląda wyśmienicie.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek tekstylny ze stalową, czarną sprzączką
  • czarna bransoleta stalowa typu mesh do zegarka P59 Essential marki traser