P59 Essential Black M - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P59 Essential Black S
27 sierpnia, 2019
P59 Essential Black S
27 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_108638_P59 Essential M Black_NATO_Dayzegarek_traser_108638_P59 Essential M Black_NATO_Night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P59 Essential Black M

Nr ref.: 108638
EAN: 7630027704105
Bardzo udane zestawienie kontrastowej czerni ze stalową kopertą czyni ten model niezwykle czytelnym ale i eleganckim. Wygodny pasek tekstylny zapewnia doskonałe mocowanie do nadgarstka a parametry techniczne sprawiają, że ten spokojnie wyglądający model jest zarazem świetnym kompanem każdej outdoorowej przygody.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108638 traser® P59 Essential M Black TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 1250.00 

Szczegółowy opis zegarka

Linia Essential dała początek zegarkom traser® mającym znaleźć zastosowanie w tzw. miejskiej dżungli. Modne, idące z duchem czasu modele nie zatraciły swojego pierwotnego DNA, czyli wytrzymałości i najlepszej na świecie czytelności wskazań. Gwarantowała to technologia trigalight®. Opracowana i produkowana przez mb mictorech technologia samowystarczalnego źródła światłą jest najdoskonalszą formą luminescencji dostępną w branży zegarkowej. Żadne inne źródło światła nie może z nią konkurować żywotnością oraz czytelnością wskazań. Opiera się ona na wykorzystaniu rurek zawierających trzeci izotop wodoru, potocznie zwany trytem. Ten zaś, po zetknięciu z powłoką fosforescencyjną wytwarzają światło nawet przez 25 lat. Producent daje 10 lat gwarancji, że generowane przez tryt światło będzie miało niezmienną intensywność.

Ponadto system Trigalight®® wspomagany jest przez Supe LumiNovę. To najczęściej spotykana masa świecąca dostępna w branży zegarkowej. Została ona zaaplikowana na cyfry arabskie na cyferblacie oraz niektóre indexy. Ponadto obwoluta tarczy również została nią wykończona. Tworzy ona świetlisty okrąg, nadając zegarkowi tajemniczego charakteru.

Nie bez znaczenia na design zegarka ma kształt koperty, przywodząca na myśl klasyki z lat 60tych. Koperta bowiem została wydłużona od strony godziny 12tej oraz 6tej, tak by zamaskować moment łączenia koperty z paskiem lub bransoletą. Efekt jest bardzo miły dla oka a zegarek układa się na nadgarstku w niesamowicie wygodny sposób.

Sercem zegarka jest szwajcarski mechanizm kwarcowy, renomowanej marki ETA. O jakości tego modelu świadczy także zastosowania szkła szafirowego z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną.

W efekcie otrzymujemy świetnie zaprojektowany zegarek o podwyższonej wytrzymałości, z elementami zegarka taktycznego.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • stalowa bransoleta typu mesh do zegark marki traser
  • czarna bransoleta stalowa typu mesh do zegarka P59 Essential marki traser