P59 Essential Blue M - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P59 Essential Blue M
27 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek traser P59 Essential M blue na meszowej bransoleciezegarek_traser_P59_108205_night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P59 Essential Blue M

Nr ref.: 108205
EAN: 7630027703871
Chociaż marka traser® kojarzy się głównie z zegarkami taktycznymi, wojskowymi, dla fanów outdooru, to nie brak w jej portfolio modeli o nieco „łagodniejszej” stylistyce. Linia Essential została stworzona z myślą o ludziach szukających eleganckiego zegarka ale nie pozbawionego atutów zegarka sportowego o podwyższonej odporności.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108205 traser® P59 Essential M Blue SS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 1620.00 

Szczegółowy opis zegarka

Wynikiem tych działań powstał model P59 Essential Blue M, gdzie M jest oznakowaniem wielkości koperty, która w tym modelu wynosi 42 milimetry. Ten casualowy model wabi piękną barwą błękitu na tarczy. Koresponduję ona doskonale ze stalową kopertą tworząc zegarek, który z powodzeniem może być uzupełnieniem półoficjalnego stroju, eleganckiej koszuli, czy jeansowych spodni.

Przez wzgląd na wydłużony kształt koperty, model ten przypomina najlepsze zegarki z lat 60tych. Koperta maskuje teleskop i mocowanie paska. Daje to wrażenie lekkości ale solidności zegarkowi. Szczotkowana stal szlachetna nie wytwarza refleksów świetlnych i lepiej maskuje zabrudzenia lub zarysowania niż stal wykończona na wysoki połysk.

Model P59 Essential Blue M można wybrać zarówno w wersji na pasku skórzanym, wykończonym białą nicią. Doskonale nadający się do zestawów typu casual lub smart casual. Możliwa jest też wersja na stalowej bransolecie milanese. To niezwykle jakościowa bransoleta meshowa wykonana z misternie tkanych drutów stalowych. Bardzo wytrzymała, ale przy tym niezwykle wygodna. Trzecią opcją jest zakup zegarka w wersji z niebieskim paskiem tekstylnym. Ta alternatywa jest najbardziej sportowa a pasek typu NATO doskonale przytwierdza zegarek do przegubu.

Wersję zegarka warto przemyśleć chociażby pod względem formy jego wykorzystania. Jeśli ma się on sprawdzić w warunkach wodnych, to najlepiej będzie wybrać wersję na pasku tekstylnym bądź bransolecie. Pasek skórzany będzie chłonął wodę i jego przydatność w warunkach dużego zawilgocenia jest mocno ograniczona. Dla samego zegarka środowisko wodne nie stanowi problemu. Wodoszczelność tego modelu wynosi bowiem 10 atm, co sprawia, że jest to zegarek nadający się do uprawiania sportów wodnych, pływania a nawet nurkowania na niewielkich głębokościach.

W modelu Essential nie zostało zatracone prawdziwe DNA zegarków traser®, czyli technologia trigalight®. Każdy z zegarków wyposażony jest bowiem w 6 rurek wypełnione trytem na tarczy, z czego 4 stanowią indexy na godzinach 3,6,9 oraz 12 a pozostałe dwa podkreślają logo traser® na cyferblacie. Również na wskazówce godzinowej i minutowej znajdziemy rurki z trytem. Dzięki technologii Trigalight®® zegarek może generować światło nawet przez ćwierć wieku, z czego przez pierwsze 12 lat światło to będzie stałe i niezmienne, by potem nieznaczeni słabnąć. Jest to jednak zmiana praktycznie niewykrywalna przez ludzkie oko.

Jakby tego było mało, to rurki z trytem wspomaga również technologi Super LumiNova – najczęściej spotykana metoda luminescencji w przemyśle zegarkowym. Masą fosforyzującą zostały pokryte pozostałe indexy oraz cyfry arabskie na tarczy. Niecodziennym rozwiązaniem jest też luminescencyjna uszczelka pod szkłem szafirowym. Po naświetleniu daje ona pięknie świecący krąg, co czyni ten zegarek jeszcze bardzie atrakcyjnym dla oka. Model P 59 Essential Blue M zachwyca zatem zarówno w dzień, jak i w nocy, dając swojemu właścicielowi wiele powodów do satysfakcji.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • niebieski pasek tekstylny typu NATO ze stalową sprżączką do zegarka marki traser
  • granatowy pasek skórzany z białym przeszyciem do zegarka P59 Essential marki traser
  • stalowa bransoleta typu mesh do zegark marki traser