P67 Officer Pro GunMetal SkyBlue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro GunMetal SkyBlue
29 maja, 2019
P67 Officer Pro GunMetal Black/Lime
29 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_l108647_P67 OfficerGun SkyBlue NATO_Dayzegarek_traser_108647_P67 OfficerGun SkyBlue NATO_Night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro GunMetal SkyBlue

Nr ref.: 108647
EAN: 7630027704112
Linia P67 to najbardziej kolorowa rodzina zegarków w portfolio marki traser®. Mimo szerokiej palety barw, wykorzystywanych przy projektowaniu zegarków, wszystkie kolory łączy wspólny mianownik – natura. Model, o którym mowa posiada charakterystyczną tarczę, w kolorze jasnego nieba i może dlatego wygląda nieziemsko.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108647 traser® P67 Officer Pro GunMetal SkyBlue TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2350.00 

Szczegółowy opis zegarka

Jasny błękit to tylko jeden z dostępnych w tym modelu kolorów. Poza nim znajdziemy pomarańczową oraz jasno zielone rurki z trytem oraz kopertę a w wersji 108740 również bransoletę wykonaną w kolorze nazwanym jako GunMetal.

Rurki z gazem H3 (tryt) to oczywisty znak rozpoznawczy każdego modelu marki traser®. Technologia trigalight®, bo tak szczegółowo nazywa się to rozwiązanie, jest najdoskonalszą na rynku formą dostarczenia światła w zegarkach. Żywotność rurek wypełnionych gazem typu tryt to około 25 lat. Żadna inna forma luminescencji nie da efektu chociażby w połowie tak wydajnego. Trigalight® jest technologią całkowicie samowystarczalną, czyli nie potrzebującą żadnych zewnętrznych lub dodatkowych źródeł energii. Jest też technologią niezwykle stałą, gdyż rurki trytu palą się niezmiennym światłem przez ponad 12 lat, dopiero po okresie ponad 147 miesięcy od daty produkcji, zaczynają nieznacznie słabnąć.

Jakby tego było mało niebieska tarcza pokryta jest w całości substancją typu Super LumiNova, która to po dostarczeniu jej światła świeci przez około godzinę, nadając zegarkowi niesamowitego wyglądu.

Koperta oraz bransoleta zostały wykonane ze stali szlachetnej pokrywanej metodą PVD. Ten zabieg ma zagwarantować uzyskanie koloru, który określona jako GunMetal. Ma on imitować kolor stali używanej do produkcji broni palnej. Prawdziwa gratka dla miłośników strzelectwa lub myśliwych.

Zegarek P69 OP GunMetal Skyblue to nie tylko wygląd. To przede wszystkim doskonale zaprojektowane, funkcjonalne urządzenie do pomiaru czasu. Oprócz technologii trigalight®, za doskonałe parametry techniczne odpowiada stopień uszczelnienia zegarka do 10 atmosfer. Dzięki temu model ten może być z powodzeniem używany podczas aktywności w morzu lub basenie, wliczając to kąpiele lub nurkowanie na niewielkiej głębokości.

Doskonałą czytelność tarczy oraz wysoki stopień zabezpieczenia przed zarysowaniami daje szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem. Wewnątrz zegarka pracuje zaś niezawodny szwajcarski mechanizm marki Ronda, zasilany baterią.

Zegarek występuje w opcji zarówno na stalowej bransolecie, jak i na elastycznym ale zarazem wytrzymałym pasku tekstylnym w kolorze czarnym.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarna bransoleta stalowa GunMetal do zegarka marki traser