P67 Officer Pro GunMetal Khaki - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro GunMetal Khaki
31 maja, 2019
P67 Officer Pro GunMetal Blue
29 maja, 2019

Produkt dostępny

zegarek_traser_108631_P67 OfficerGun Khaki NATO_Dayzegarek_traser_108631_P67 OfficerGun Khaki NATO_Night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro GunMetal Khaki

Nr ref.: 108631
EAN: 7630027704075
Khaki w języku hindi oznacza „kurz” lub „pył” i jest jednym z najczęściej używanych kolorów maskujących w wielu armiach na świecie. P67 Officer Pro oznacza linię zegarków o doskonałych parametrach technicznych, podanych w formie zegarków casualowo-sportowych. Efekt zestawienia tych dwóch czynników jest piorunujący, a owocem tego mirażu jest model P67 Officer Pro GunMetal Khaki.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108631 traser® P67 Officer Pro GunMetal Khaki TS

Cena: 2190.00 

Szczegółowy opis zegarka

Kolorystyka zegarka od razu zwraca na siebie uwagę. Kolor khaki z nutą oliwki wraz z kopertą z kolorze o tajemniczej nazwie GunMetal, stanowią doskonałe zestawienie. Ponadto jasnozielone indeksy wykonane ze szklanych rurek wypełnionych trytem podbijają jeszcze efekt świeżości. Rurki te, to nie tylko ozdoba. Te niepozorne maleństwa są efektem bardzo zaawansowanej technologii o nazwie trigalight®. Technologia ta jest autorskim przedsięwzięciem firmy mb microtec, która zastosowała ją po raz pierwszy na świecie w zegarku. Było to w 1989 roku. Do tej pory trigalight® jest najbardziej wydajnym i niezawodnym rozwiązaniem dostarczania światła dla branży zegarkowej. Szklane rurki wypełnione gazem H3 potrafią świecić nawet przez 25 lat, nieustannie i bez wsparcia żadnej zewnętrznej energii. W zegarku mamy więc 12 szklanych rurek na tarczy w formie indeksów godzinowych, dodatkowo dwie umiejscowiono pod logiem a kolejne trzy zaaplikowano na wskazówkach zegarka. W modelu P67 Officer Pro GunMetal Khaki wykorzystano także substancję Super LumiNova. Pokryta jest nią uszczelka łącząca szkło z kopertą. W efekcie uszczelka ta po naświetleniu oddaje przez około godzinę światło w postaci jasnozielonego, świecącego ringu. Wygląda to niezwykle spektakularnie i mocno uatrakcyjnia wygląd zegarka.

Jeśli o kolorach mowa, to nie sposób nie wspomnieć o barwie, która kojarzy się z linią Officer Pro, a mianowicie GunMetal. Ta nazwa określa kolor stali użytej do produkcji broni palnej. W linii P67 starano się oddać jak najlepiej jej strukturę oraz odcienie.

Dla modelu 108738 oprócz koperty mamy barwione metodą PVD również stalową bransoletę. Wówczas efekt GunMetalu jest bardziej zauważalny i pełniejszy. W modelu 108631 tylko koperta wykonana jest w tej technologii. Zegarek przytwierdzany jest bowiem do nadgarstka tekstylnym paskiem w kolorze khaki. W takiej wersji zegarek jest znacznie lżejszy.

Bez względu jaką wersję wybierzemy, każdy z modeli posiada szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem oraz wodoszczelność ustaloną na poziomie 10 atmosfer. To bardzo ważne atuty użytkowe. Szkło szafirowe jest bowiem bardzo trudne w zarysowaniu a wodoszczelność na poziomie 10 ATM daje możliwość pływania a nawet nurkowania w zegarku na niewielkich głębokościach.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarna bransoleta stalowa GunMetal do zegarka marki traser