P67 Officer Pro GunMetal Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro GunMetal Blue
29 maja, 2019
P67 Officer Pro GunMetal SkyBlue
29 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_108739_P67 OfficerGun Blue Blk S-Steel_Dayzegarek_traser_108739_P67 OfficerGun Blue Blk S-Steel_Night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro GunMetal Blue

Nr ref.: 108739
EAN: 7630027704174
„Blue is new Black”. To stwierdzenie branży zegarkowej dobitnie wskazuje na ogromną popularność koloru niebieskiego w ostatnich latach. Niebieski kolor przełamał prymat czarnego koloru, wnosząc wiele ożywienia w architekturę zegarków. W modelu P67 Officer Pro GunMetal Blue, niebieski występuje w ciemnym odcieniu, doskonale kontrastującym z jasnozielonymi indexami oraz białymi oznakowaniami cyfr arabskich.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108739 traser® P67 Officer Pro GunMetal Blue PSS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2750.00 

Szczegółowy opis zegarka

Ten modny kolor dobitnie podkreśla casualowo-sportowy charakter zegarka, czyniąc z niego świetny dodatek do ubiorów szytych chociażby z jeansu. Niebieska tarcza zamknięta jest w kopertę ze stali szlachetnej w barwie określanej jako GunMetal. To kolor, który podpowiada silne podobieństwo z barwą stali wykorzystywanej do produkcji broni palnej. Tą unikalna barwę uzyskuje się wykorzystując fizyczną metodę barwienia o nazwie PVD. Technologia ta nie tylko barwi daną płaszczyznę na pożądany kolor, ale również utwardza ją.

Zegarki traser® to jednak przede wszystkim najlepsza czytelność wskazań. Dlatego i ten model został wyposażony w technologię trigalight®, będącą samowystarczalnym rozwiązaniem świetlnym. Każdy zegarek posiada 10 lat gwarancji na światło, które ma świecić prze dekadę w sposób ciągły i o stałym natężeniu. To przełomowe rozwiązanie zostało opatentowane przez firmę mb microtech, będącą właścicielem marki traser®.

Trigalight® to nie jedyny sposób iluminacji zegarka. W modelu P67 Officer Pro GunMetal Blue, użyto również substancji Super LumiNova do podświetlenia uszczelki łączącej szkło zegarka z kopertą. To niespotykane wcześniej rozwiązanie daje bardzo spektakularny efekt. Jeśli dostarczymy bowiem tej uszczelce odrobinę dawki światła, to zaczyna ona świecić, przeistaczając się w jasnozielony pierścień.

Szkło jest na dodatek szafirowe oraz powleczone od środka powłoką antyrefleksacyjną, co zapewnia doskonałą przejrzystość oraz wytrzymałość. Zegarkiem można się cieszyć również podczas aktywności w wodzie. Pływanie lub nurkowanie na niewielkich głębokościach nie stanowią żadnego zagrożenia dla tego modelu.

Zegarek ten dostępny jest w dwóch wersjach mocowania. W modelu 108739 zastosowano solidną stalową bransoletę, wyposażoną w zapięcie z podwójną blokadą. W wersji 108632 mamy zaś do czynienia z wytrzymałym ale i bardzo elastycznym i wygodnym w noszeniu paskiem tekstylnym w czarnym kolorze. Dodatkowo pasek ten zawiera aż trzy szlufki, co bardzo ułatwia precyzyjne dopasowania go do nadgarstka.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarna bransoleta stalowa GunMetal do zegarka marki traser