P67 Officer Pro GunMetal Black/Lime - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro GunMetal SkyBlue
29 maja, 2019
P67 Officer Pro GunMetal Black/Lime
29 maja, 2019

Produkt dostępny

zegarek_traser_officer_gun_metal_107426zegarek_traser_officer_gun_metal_107426_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro GunMetal Black/Lime

Nr ref.: 107426
EAN: 7630027703634
Zieleń na czarnym tle to barwy marki traser®. Czerń podkreśla militarny charakter, wojskowy rodowód zegarków z Niederwangen> Zieleń w kolorze limonki symbolizuje nowoczesną technologię, ekologię i żywotność. W efekcie otrzymujemy zegarek dający nam pewność działania zarówno amazońskiej puszczy, jak i w tzw. miejskiej dżungli.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
107426 traser® P67 Officer Pro GunMetal B/L TS

Cena: 2190.00 

Szczegółowy opis zegarka

Dlaczego „Officer”? Marka traser® ma bowiem militarny rodowód. Od wielu lat dostarcza zegarki do armii i jednostek specjalnych na całym świecie, będąc największym i najbardziej cenionym dostawcą zegarków taktycznych. Najważniejszą zaś cechą zegarka taktycznego jest nienaganna czytelność wskazań, bez względu na porę dnia lub nocy, nieważne w jakich warunkach pogodowych. Ten model został więc wyposażony w technologię trigalight®, będącą samowystarczalną metodą świetlną. Szklane kapsułki, wypełnione gazem H3, potocznie zwanym trytem, zapewniają niesłabnące światło przez ponad 12 lat od daty produkcji. Po tym okresie światło nieznacznie słabnie, ale dalej jest doskonale widoczne. Nawet przez 25 lat. Ta funkcja przyda się nie tylko żołnierzowi, ale każdemu użytkownikowi zegarka.

Dlaczego „GunMetal”? Koperta zegarka oraz jego bransoleta (w modelu 107869) wykonane są ze stali szlachetnej barwionej metodą PVD. Ta popularna i sprawdzona metoda powlekania stali została w tym przypadku jednak zmodyfikowana. Celem było bowiem uzyskanie koloru i struktury stali optymalnie zbliżonej do stali broni palnej. Zegarek więc nie ma jednolitej powłoki a nieco poprzecierane, czarno-szarą wykończenie, nadające zegarkowi efekt, jakby był wykonany na linii produkcyjnej Beretty albo Glock'a.

Dlaczego „Black/Lime”? Tarcza oraz tekstylny pasek w wersji 107426 mają kruczoczarny kolor, na którym aplikowane są elementy jasnozielone. Daje to zegarkowi doskonały kontrast a przy okazji tworzy kombinację bardzo atrakcyjną dla oka. Jasnozielone indexy cyfr arabskich oraz wskazówkę sekundnika widać z daleka, mają optymalną widoczność. W dodatku indexy powleczono masą Super LumiNova, która zdecydowania poprawia czytelność.

Dlaczego „Pro”? Ten model stworzony jest bowiem do działania. Jest pro-sportowy, pro- aktywny, pro-zadaniowy. Wodoszczelność na poziomie 10 atmosfer pozwala używać go nawet w środowisku wodnym, z nurkowaniem na małych głębokościach wliczywszy. Szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem nie tylko stanowi doskonałą ochronę przed czynnikami mogącymi uszkodzić zegarek, ale także gwarantuje doskonałą przejrzystość. Ten zegarek do doskonały towarzysz podczas każdej przygody.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek tekstylny typu NATO z zielonym paskiem pośrodku do zegarka marki traser
  • zielony pasek silikonowy do zegarka marki traser
  • czarna bransoleta stalowa GunMetal do zegarka marki traser