P67 Officer Pro GunMetal Lime - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange
29 maja, 2019
P67 Officer Pro GunMetal Orange
29 maja, 2019

Produkt dostępny

zegarek_traser_officer_gun_107424P67_Officer_Pro_GunMetal_Lime107424_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro GunMetal Lime

Nr ref.: 107424
EAN: 7630027703611
Jeśli prawdą jest, że zielony kolor uspakaja, to właściciel/ka modelu P67 Officer Pro GunMetal Lime musi być na pewno spokojnym człowiekiem. Za wyjątkiem koperty, zegarek jest bowiem cały w kolorze zielonym, przypominając nam, że kolor lasu i łąk daje nam wiele powodów do zadowolenia.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
107424 traser® P67 Officer Pro GunMetal Lime RS

Cena: 2350.00 

Szczegółowy opis zegarka

Sygnalizacja drogowa przyzwyczaiła nas do tego, że widząc zielone światło podejmujemy działanie, ruszamy z miejsca. W powyższym zegarku wykorzystano motyw zielonego światła. Cała tarcza zostało pokryta masą typu Super LumiNova. Wystarczy niewielka dawka światła słonecznego, aby tarcza zaczęła świecić jasnozielonym, przyjemnym światłem, dając sygnał do działania. To nie tylko bardzo pomysłowe i estetycznie ciekawe rozwiązanie, ale zarazem bardzo pragmatyczne. Podświetlona tarcza zwiększa bowiem kontrast między nią a wskazówkami, powodując lepszą czytelność wskazań.

Super LumiNova ma jednak określoną wytrzymałość świecenia i raczej nie będzie oddawać światła dłużej niż przez 2 godziny. Co potem? Nie trzeba się martwić, gdyż – jak każdy model marki traser® – taki i P67 Officer Pro GunMetal Lime został wyposażony w technologię trigalight® – samowystarczalnych rurek wypełnionych trytem. Te szklane kapsuły są w stanie świecić nieustannie przez nawet ćwierć wieku!

To obecnie najdoskonalsze i najbardziej wydajne źródło światła stosowane w przemyśle zegarkowym. Na tarczy znajduje się 12 szklanych rurek oraz po jednej na każdej z trzech wskazówek. Ten zegarek to przenośna elektrownia świetlna.

Powłoka koperty jest także mocno innowacyjna. Wprawdzie do jej wykończenia wykorzystano znaną metodę PVD, ale zmodyfikowano ją w ten sposób, aby uzyskać na stali powłokę zbliżoną do struktury i koloru stali wykorzystywanej do produkcji broni palnej.

Większość osób kupi więc ten zegarek przez wzgląd na atrakcyjny i oryginalny wygląd, ale dla tych, którzy kierowaliby się względami praktycznymi, to oprócz technologii trigalight® model ten ma do zaoferowania również sportową wodoszczelność, na poziomie 10 atmosfer, osłonę koronki oraz szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem. Całość daje nam świetnie zaprojektowany zegarek z doskonałymi parametrami technicznymi, pozwalającymi wykorzystywać go podczas uprawiania sportów oraz wodnych aktywności.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek tekstylny typu NATO z zielonym paskiem pośrodku do zegarka marki traser
  • zielony pasek silikonowy do zegarka marki traser
  • czarna bransoleta stalowa GunMetal do zegarka marki traser