P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro GunMetal Black/Lime
29 maja, 2019
P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange
29 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_officer_gun_metal_107870zegarek_traser_officer_gun_metal_107870_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange

Nr ref.: 107870
EAN: 7630027703726
Jeśli jesteś miłośnikiem broni palnej, podoba Ci się jej kolor oraz wykończenie stali, zarazem cenisz praktyczne rozwiązania oraz wytrzymałość, to musiałeś słyszeć już o modelu traser® P97 Officer Pro GunMetal Black/Orange. Lista jego atutów jest nawet dłuższa od jego nazwy.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
107870 traser® P67 Officer Pro GunMetal B/O PSS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2750.00 

Szczegółowy opis zegarka

Dlaczego „Officer”? Marka traser® ma bowiem militarny rodowód. Od wielu lat dostarcza zegarki do armii i jednostek specjalnych na całym świecie, będąc największym i najbardziej cenionym dostawcą zegarków taktycznych. Najważniejszą zaś cechą zegarka taktycznego jest nienaganna czytelność wskazań, bez względu na porę dnia lub nocy, nieważne w jakich warunkach pogodowych. Ten model został więc wyposażony w technologię trigalight®, będącą samowystarczalną metodą świetlną. Szklane kapsułki, wypełnione gazem H3, potocznie zwanym trytem, zapewniają niesłabnące światło przez ponad 12 lat od daty produkcji. Po tym okresie światło nieznacznie słabnie, ale dalej jest doskonale widoczne. Nawet przez 25 lat. Ta funkcja przyda się nie tylko żołnierzowi, ale każdemu użytkownikowi zegarka. Dlaczego „GunMetal”? Koperta zegarka oraz jego bransoleta (w modelu 107780) wykonane są ze stali szlachetnej barwionej metodą PVD. Ta popularna i sprawdzona metoda powlekania stali została w tym przypadku jednak zmodyfikowana. Celem było bowiem uzyskanie koloru i struktury stali optymalnie zbliżonej do stali broni palnej. Zegarek więc nie ma jednolitej powłoki a nieco poprzecierane, czarno-szarą wykończenie, nadające zegarkowi efekt, jakby był wykonany na linii produkcyjnej Beretty albo Glock'a.

Dlaczego „Black/Orange”? Tarcza oraz tekstylny pasek w wersji 107425 mają kruczoczarny kolor, na którym aplikowane są elementy jasnopomarańczowe. Daje to zegarkowi doskonały kontrast a przy okazji tworzy kombinację bardzo atrakcyjną dla oka. Pomarańczowe indexy cyfr arabskich oraz wskazówkę sekundnika widać z daleka, mają optymalną widoczność. W dodatku indexy powleczono masą Super LumiNova, która zdecydowania poprawia czytelność.

Dlaczego „Pro”? Ten model stworzony jest bowiem do działania. Jest pro-sportowy, pro- aktywny, pro-zadaniowy. Wodoszczelność na poziomie 10 atmosfer pozwala używać go nawet w środowisku wodnym, z nurkowaniem na małych głębokościach wliczywszy. Szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem nie tylko stanowi doskonałą ochronę przed czynnikami mogącymi uszkodzić zegarek, ale także gwarantuje doskonałą przejrzystość. Załóż ten model i bądź gotowy do działania!

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek tekstylny typu NATO z pomarańczowym paskiem pośrodku do zegarka marki traser
  • pomarańczowy pasek silikonowy do zegarka marki traser
  • czarna bransoleta stalowa GunMetal do zegarka marki traser