P67 Officer Pro GunMetal Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro GunMetal Orange
29 maja, 2019
P67 Officer Pro GunMetal Black
29 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_officer_gun_metal_107422zegarek_traser_officer_gun_metal_107422_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro GunMetal Black

Nr ref.: 107422
EAN: 7630027703597
Projektanci zegarków traser® nie zwykli korzystać z utartych schematów. Interesuje ich ciągłe zaskakiwanie fanów marki z Niederwangen, podkreślanie jej DNA, marki, która nierozerwalnie kojarzona jest z wytrzymałością, czytelnością i funkcjonalnością zaczerpniętą z armii. Dlatego też w linii Officer Pro pojawiło się nowe rozwiązanie o nazwie GunMetal.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
107422 traser® P67 Officer Pro GunMetal Black TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2190.00 

Szczegółowy opis zegarka

GunMetal jest to forma powlekania stali metodą PVD, mająca na celu uzyskanie struktury i barwy stali, z której wytwarzana jest broń palna. To zjawisko niespotykane wcześniej, w takiej skali, w branży zegarkowej. Koperta i bransoleta w modelu P67 Officer Pro GunMetal Black robi wrażenie, jakby została przetopiona ze stali, która wcześniej służyła do produkcji Beretty, Glock'a czy VIS'y. Przetarcia na strukturze stali dają oryginalny i niepowtarzalny wygląd zegarkowi, podkreślając charakter zegarka militarnego.

Jak na Officer'a przystało powyższy model legitymuje się doskonałą czytelnością wskazań. Gwarantuje to 15 rurek z trytem rozmieszczonych na tarczy oraz na każdej z 3 wskazówek zegarka. Świecą one nieprzerwanym światłem nawet przez 25 lat, gwarantując najwyższą funkcjonalność i czytelność odczytu. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu technologii trigalight®, będącej samowystarczalnym źródłem światła. Słowem, zegarek P67 Officer Pro GunMetal Black nie potrzebuje żadnego dodatkowego źródła energii by móc emitować światło przez prawie ćwierć wieku!

W dodatku nie ma różnicy czy chcemy odczytać czas w dzień, czy w nocy, pod wodą czy na powierzchni. Model ten radzi sobie w każdych warunkach. Z istotnych funkcji tego zegarka należy wymienić również wodoszczelność ustaloną na poziomie 10 atmosfer. Zegarek ten może być noszony podczas aktywności wodnych z nurkowaniem na niewielkich głębokościach włącznie. Jakość wykończenia podkreśla też użycie szkła szafirowego z wewnętrznym antyrefleksem. Model ten jest dostępy zarówno na stalowej bransolecie, jak i na wytrzymałym a zarazem lekkim pasku tekstylnym. Wybór zależy od upodobania oraz zasobności portfela.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarna bransoleta stalowa GunMetal do zegarka marki traser