P67 Diver Automatic Black Special Set - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Diver Automatic Green Special Set
17 września, 2021
P67 Diver Automatic Black
17 września, 2021

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_P67_diver_automatic_black_110324_zestaw_dzieńzegarek_traser_P67_diver_automatic_black_110324_zestaw_wieczór

P67 Diver Automatic Black

Nr ref.: 110321
Ten diver na pewno może się podobać. Ale nie samym wyglądem zegarek żyje. Zwłaszcza kiedy mowa o zegarku taktycznym. Szczególnie kiedy na tarczy widnieje logo marki traser®.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 50 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
110321 traser® P67 SuperSub DiverAut Black Set

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 6990.00 

Szczegółowy opis zegarka

Każdy z zegarków marki traser pracuje na reputację tego taktycznego brandu. A słynie on z produkcji doskonałej klasy zegarków taktycznych – czytelnych w każdych warunkach i dopracowanych w najmniejszym detalu.

Ten „nurek” potrafi zanurzyć się naprawdę głęboko. Jego wodoszczelność została ustalona na poziomie 50 atmosfer. Dodatkowo w eksplorowaniu morskich głębin wspiera go, ulokowany na godzinie 10., zawór helowy. Nie dziwi fakt, że koronka oraz dekiel są dokręcane, a grubość szkła szafirowego dochodzi do 3 mm. Dzięki takiej konstrukcji model ten jest nie tylko rasowym diverem, jak również świetnie sprawdzi się w podczas codziennej służby na nadgarstku, gdyż zdecydowanie lepiej znosi wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

„Szlachetność” tego modelu stanowi nie tylko jego obudowa i wygląd, ale również mechanizm z naciągiem automatycznym. Sercem zegarka jest bowiem mechanizm wyprodukowany we Szwajcarskim La Chaux-de-Fonds, gdzie siedzibę ma marka Selita. Mowa o modelu SW 200 w podwyższonej wersji Special, charakteryzującej się zdecydowanie wyższą dokładnością chodu, niż legitymują się standardowe wersje. Dokładność dobowa nie powinna przekroczyć przedziału od -7/+7 do +/- 20 sek. na dobę, co jest bardzo dobrym wynikiem dla zegarków mechanicznych. Werk ten pracuje z częstotliwością 4 Hz, czyli generuje 28 800 drgań na godzinę. W efekcie daje to bardzo płynny, pozbawiony skoków ruch wskazówki sekundnika. Dzięki funkcji Stop-second można bardzo dokładnie ustawić mechanizm. Po odciągnięciu koronki wskazówka sekundnika zatrzymuje się, co stwarza możliwość ustawienia czasu z dokładnością co do sekundy.

Dla fanów zegarkowej iluminacji mamy bardzo dobre wieści. W modelu tym zastosowano dwie wersję podświetlania. Duże, oprawione w stalowe okucia indeksy godzinowe, wykonano z masy fosforescencyjnej Super-LumoNova®. Z tejże masy zrobiony jest punkt orientacyjny na bezelu pierścienia. Natomiast o prawdziwej sile światła decyduje oświetlenie trytowe. Rurki trigalight® towarzyszą każdemu indeksowi godzinowemu, jak i aplikowane są na wskazówkach oraz podkreślają logo marki na tarczy. Każda z nich świeci nieustannie w sposób ciągły, bez potrzeby ładowania słonecznego lub korzystania z zewnętrznych źródeł energii. Ich żywotność wynosi aż 25 lat! Dodatkowo producent oferuje 10 lat gwarancji na stałą moc świecenia rurek trigalight®.

Model Diver Automatic Black może występować w czterech wariantach:
110324 – wersja na bransolecie stalowej wyposażonej w system podwójnej blokady zapięcia oraz moduł zwiększający objętość bransolety. Jest on bardzo użyteczny w chwili, kiedy potrzeba zwiększyć wielkość bransolety w momencie zapięcia zegarka na piankę do nurkowania.

110322 – wersja na czarnym pasku kauczukowym. To opcja dla osób ceniących sobie jak najmniejszą wagę zegarka. Pasek jest elastyczny, ale i bardzo wytrzymały. Zapewnia pewne mocowanie zegarka na nadgarstku oraz umożliwia szybkie dopasowanie do każdego rozmiaru przegubu. Na zewnętrznej części paska zostało wyżłobione logo marki traser®.

110323 – również wersja na pasku kauczukowym, ale w kolorze pomarańczowym, doskonale korespondującym z elementami kolorystycznymi na bezelu oraz wskazówce minutowej i sekundnika, również w odcieniu soczystej pomarańczy.

110321 – pełen zestaw dla najbardziej wymagających. Zawiera on zegarek 110324 (wersja na bransolecie) wraz z dodatkowymi akcesoriami:
- paskiem kauczukowym
- przedłużką do paska kauczukowego. Ułatwia ona zapinanie zegarka na skafandry do nurkowania lub kurtkę.
- narzędzie do samodzielnego przepięcia pasek/bransoleta
- wodoszczelną i wstrząsoodporną walizkę z twardego kompozytu

Całość przedstawia się bardzo okazale i stanowi doskonałe rozwiązanie na prezent lub opcję dla osób lubiących samemu decydować jak ma wyglądać ich zegarek.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: