P67 Diver Automatic T100 Grey - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Diver Automatic T100 Grey
17 września, 2021

Produkt wkrótce dostępny

zegarek-traser-P67-diver-automatic-T100-grey-black-rubber-strap-110330-dzieńzegarek-traser-P67-diver-automatic-T100-grey-black-rubber-strap-110330-wieczór

P67 Diver Automatic T100 Grey

Nr ref.: 110330
Jeśli lubisz odczuwać dumę z dokonanego zakupu, to ten zegarek zagwarantuj Ci właśnie taki stan. Trudno bowiem nie być zadowolonym z posiadania jednego z najlepiej zaprojektowanych i wyposażonych zegarków taktycznych na rynku.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 50 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
110330 traser® P67 SuperSub DiverAut T100 Grey RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 6350.00 

Szczegółowy opis zegarka

Przez swoją oryginalną barwę oraz trójwymiarową strukturę tarczy, zegarek ten wygląda, jakby był wykuty w kamieniu a pomarańczowe żłobienia na skali bezela sprawiają wrażenie ran odniesionych podczas walki. Wrażenie robi nawet dekiel zegarka. Znajduje się na nim rycina żabnicy, drapieżnej ryby głębinowej z czeluści oceanu.

Można długo się zachwycać i rozwodzić na temat wyglądu zegarka, ale jego prawdziwą siłą jest jakość wykonania oraz użyte technologie. Już samo oznakowanie T100 mówi, że nie mamy do czynienia ze „zwykłym” zegarkiem taktycznym. Liczba 100 określa bowiem ilość wykorzystanego trytu do produkcji markerów świetlnych trigalight®. Bazowe modele mają oznakowanie T25, czyli opisywany model dysponuje 4-krotnie większą mocą światła, niż pozostałe modele z tej linii. Masywne indeksy w całości zostały wykonane z rurek trigalight®, które w tym wypadku mają kształt bardziej przypominający sztabki. Emitują one intensywne światło o niebieskiej barwie. Wyjątkiem jest indeks na godzinie 12., który dla odróżnienia zaznaczono żółtą barwą światła. W nocy zegarek daje prawdziwy popis iluminacji i nawet z kilku metrów można odczytać czas w całkowitej ciemności.

Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść tego modelu jest mechanizm, który – jak wskazuje nazwa – jest automatyczny. Każdy ruch ręki powoduje naciągnięcie sprężyny w bębnie, co eliminuje kwestię ręcznego nakręcania zegarka w codziennym użytkowaniu. Werkiem pracującym w środku 46-milimetrowej koperty jest szwajcarska Selita SW-200. Ten produkowany w La Chaux-de-Fonds mechanizm odznacza się bardzo dobrymi parametrami chodu, zwłaszcza że mamy tutaj do czynienia z podwyższoną wersją mechanizmu o nazwie Special. W praktyce daje ona zwiększoną dokładność chodu pracy mechanizmu, zamykającą się w przedziale od -7/+7 do +/- 20 sek. na dobę. Ta bardzo dobry wynik dla zegarków mechanicznych.

Model Diver Automatic T100 Grey może występować w czterech wariantach:
110332 – wersja na bransolecie stalowej wyposażonej w system podwójnej blokady zapięcia oraz moduł zwiększający objętość bransolety. Jest on bardzo użyteczny w chwili, kiedy potrzeba zwiększyć wielkość bransolety w momencie zapięcia zegarka na piankę do nurkowania.

110330 – wersja na czarnym pasku kauczukowym. To opcja dla osób ceniących sobie jak najmniejszą wagę zegarka. Pasek jest elastyczny, ale i bardzo wytrzymały. Zapewnia pewne mocowanie zegarka na nadgarstku oraz umożliwia szybkie dopasowanie do każdego rozmiaru przegubu. Na zewnętrznej części paska zostało wyżłobione logo marki traser®.

110331 – również wersja na pasku kauczukowym, ale w kolorze pomarańczowym. Taka kombinacja świetnie podkreśla tarczę i dodaje „energii” całej kompozycji.

110329 – pełen zestaw dla najbardziej wymagających. Zawiera on zegarek 110324 (wersja na bransolecie) wraz z dodatkowymi akcesoriami:
- paskiem kauczukowym
- przedłużką do paska kauczukowego. Ułatwia ona zapinanie zegarka na skafandry do nurkowania lub kurtkę.
- narzędzie do samodzielnego przepięcia pasek/bransoleta
- wodoszczelną i wstrząsoodporną walizkę z twardego kompozytu

Całość przedstawia się bardzo okazale i stanowi doskonałe rozwiązanie na prezent lub opcję dla osób lubiących samemu decydować jak ma wyglądać ich zegarek.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: