P67 Diver Automatic Green - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Diver Automatic T100 Grey Special Set
17 września, 2021
P67 Diver Automatic Green
17 września, 2021

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_P67_diver_automatic_green_stainless_steel_110327_dzieńzegarek_traser_P67_diver_automatic_green_stainless_steel_110327_wieczór

P67 Diver Automatic Green

Nr ref.: 110328
Była moda na czarne cyferblaty, potem rządził niebieski i granat, teraz przyszły czasy na zielone tarcze. Dla marki traser® zieleń jest niejako jedną z bazowych barw, poprzez ścisły związek z produkcją zegarków wojskowych, ale to również kolor kojarzący się z ekologią i ochroną przyrody.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 50 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
110328 traser® P67 SuperSub DiverAut Green SS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 6450.00 


Szczegółowy opis zegarka

Nie ulega wątpliwości, że zieleń zdominował ten model. W tej barwie została wykonana tarcza oraz ceramiczna wkładka bezela. Dopełnieniem kolorystycznym są żółte zakończenia wskazówki minutowej oraz sekundnika, jak i skala minutowa na obrotowym pierścieniu. Całość prezentuje się niezwykle okazale i przyciąga wzrok w kierunku nadgarstka.

To nie koniec jednak doznań estetycznych. Model ten został wyposażony w 2 formy podświetlenia. Duże indeksy godzinowe za dnia wydają się białe, ale wystarczy je wystawić na działanie światła dziennego lub sztucznego, by zaczęły jarzyć się niebieską barwą. Kolorem zielonym rozbłyśnie zaś uszczelka łącząca szkło z kopertą, tworząc świetlisty ring wokół tarczy. Wszystkie te elementy zostały pokryte masą fosforescencyjną wyprodukowaną przez firmę Super-LumiNova®.

Co kiedy światła zabraknie? Wówczas do głosu dochodzi niezawodna technologia opracowana przez szwajcarską firmę mb microtec. Mowa o trytowym źródle podświetlania – trigalight®. Każdy z indeksów godzinowych został wzmocniony przez rurkę z gazem H3 (tryt), każda wskazówka posiada ją na swojej górnej części. Markery trigalight® występują również pod logotypem marki na tarczy zegarka. Świecą one przez 24h przez 25 lat! Świcą w wyniku reakcji chemicznej. Technologia ta nie wymaga zatem zewnętrznych źródeł zasilania, nie wymaga serwisowania, jest całkowicie samowystarczalna. Z tego rozwiązania korzystają od ponad 30 lat m.in. żołnierze wielu armii na świecie. Nie ma bowiem bardziej wydajnego i niezawodnego rozwiązania świetlnego w zegarku, jak oświetlenie trytowe.

Opisując zegarek, nie sposób pominąć kwestii napędu zegarka. A tu kolejny powód do zadowolenia. Serce tego trasera stanowi bowiem mechanizm renomowanej marki Selita, produkowany w szwajcarskiej miejscowości La Chaux-de-Fonds model SW 200. Jest to niezawodny werk wykonany w opcji Special, oferującej zdecydowanie lepszą dokładność chodu od wersji bazowej mechanizmu.

Model Diver Automatic Green może występować w czterech wariantach:
110328 – wersja na bransolecie stalowej wyposażonej w system podwójnej blokady zapięcia oraz moduł zwiększający objętość bransolety. Jest on bardzo użyteczny w chwili, kiedy potrzeba zwiększyć wielkość bransolety w momencie zapięcia zegarka na piankę do nurkowania.

110326 – wersja na czarnym pasku kauczukowym. To opcja dla osób ceniących sobie jak najmniejszą wagę zegarka. Pasek jest elastyczny, ale i bardzo wytrzymały. Zapewnia pewne mocowanie zegarka na nadgarstku oraz umożliwia szybkie dopasowanie do każdego rozmiaru przegubu. Na zewnętrznej części paska zostało wyżłobione logo marki traser®.

110327 – również wersja na pasku kauczukowym, ale w kolorze zielonym, stanowiącym doskonałe uzupełnienie dla zielonego cyferblatu. Opcja dla osób chcących się wyróżnić oryginalną barwą.

110325 – pełen zestaw dla najbardziej wymagających. Zawiera on zegarek 110324 (wersja na bransolecie) wraz z dodatkowymi akcesoriami:
- paskiem kauczukowym
- przedłużką do paska kauczukowego. Ułatwia ona zapinanie zegarka na skafandry do nurkowania lub kurtkę.
- narzędzie do samodzielnego przepięcia pasek/bransoleta
- wodoszczelną i wstrząsoodporną walizkę z twardego kompozytu

Całość przedstawia się bardzo okazale i stanowi doskonałe rozwiązanie na prezent lub opcję dla osób lubiących samemu decydować jak ma wyglądać ich zegarek.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: