P59 Aurora GMT Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P59 Aurora GMT Anthracite
23 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek-traser-107036zegarek-traser-107036_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P59 Aurora GMT Blue

Nr ref.: 107036
EAN: 7630027703399
Funkcja GMT, zwana również „drugą strefą czasową” jest opcją często poszukiwaną i cenioną, zwłaszcza przez osoby, które często podróżują. Pozwala ona odczytywać na zegarku zarówno czas lokalny, jak i czas obowiązujący na innej szerokości geograficznej. Model P59 Aurora GMT Blue, gwarantuje ten odczyt o każdej porze dnia lub nocy.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
107036 traser® P59 Aurora GMT Blue SS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2590.00 

Szczegółowy opis zegarka

W modelu tym została użyta największa ilość rurek trytu spośród wszystkich modeli dostępnych w portfolio marki treser. Biorąc pod uwagę, że łączna zawartość trytu w zegarku nie mogła przekraczać 25 Mci (millicurii), to zdecydowano się na radykalne zmniejszenie średnicy niektórych rurek. I tak najcieńsze z nich mają zewnętrzną średnicę wielkości 0,3 mm a wewnętrzną 0,1 mm! W praktyce oznacza to, że do środka takiej rurki z trudem mieści się przedmiot grubości ludzkiego włosa.... Żywotność tychże rurek zostaje nadal taka sama. Producent daje 10 letnią gwarancję na elementy wykonane technologią trigalight®, czyli wszystkie rurki zawierające gaz H3, potocznie zwany trytem. Rurki te świecą nawet do 25 lat, ale stałe, niesłabnące światło emitują przez 12 lat i 3 miesiące od daty produkcji. Po nastaniu zmroku, tarcza Aurory mieni się w zielonymi, niebieskimi i żółtymi barwami, dają niesamowity popis iluminacji. Dla jeszcze lepszej orientacji, zegarek posiada saklę 24 godzinną dla funkcji GMT, co daje nam możliwość precyzyjnego określenia czasu w wybranej strefie czasowej. Tarcza zegarka ma kolor granatu, ale jego barwa nie jest rozłożona równomiernie, bowiem górna połowa tarczy jest nieznacznie ciemniejsza od dolnej połowy.

Obudowę zegarka stanowi 42 milimetrowa koperta ze stali szlachetnej z zakręcanym deklem od spodu oraz masywną, żebrowaną koronką na godzinie 3ciej. Dzięki nacięciom na koronce, przestawianie ustawień godziny oraz daty jest bardzo proste i szybkie. Od góry, kopertę zegarka zamyka szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem.

Model P59 Aurora GMT Blue dostępny jest w wersji na bransolecie oraz na granatowym pasku skórzanym. Wybierając opcję na bransolecie, można się w pełni cieszyć wodoszczelnością zegarka, która wynosi 10 atmosfer. Wówczas pływając lub nurkując nie musimy się przejmować o skórzany pasek, który będzie chłonął wodę i tracił swoje właściwości. Pasek, sprawdzi się jednak lepiej w „środowisku biurowym”, gdzie pożądana jest elegancja i zestrojenie zegarka ze strojem typu casual lub smart casual.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek skózany z klasycznym zapięciem do zegarka marki traser
  • stalowa bransoleta z zapięciem blokującym do zegarka marki traser