P59 Aurora GMT Anthracite - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P59 Aurora CHronograph Antracite
23 maja, 2019
P59 Aurora GMT Anthracite
23 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek-traser-107231zegarek-traser-107231_Evening
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P59 Aurora GMT Anthracite

Nr ref.: 107231
EAN: 7630027703474
W mitologii rzymskiej Aurora była boginią zorzy porannej, brzasku i świtu. Dla marki traser® model P59 Aurora GMT nie aspiruje wprawdzie do roli bóstwa, ale zajmuje istotne miejsce w jej portfolio, jest bowiem zegarkiem zawierającym największą ilość rurek z trytem spośród wszystkich modeli marki z Niederwangen.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
107231 traser® P59 Aurora GMT Anthracit LS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2150.00 

Szczegółowy opis zegarka

Na tarczy znajdziemy aż dwa okręgi wyznaczane przez rurki z gazem H3. Zewnętrzny pierścień tworzy 12 niebieskich rurek, które pomagają odczytać czas lokalny. Wewnętrzny pierścień tworzą z kolei 24 punkty świetlne, przydatne w odczytywaniu drugiej strefy czasowej. Rurki te świecą dla odmiany niebieskim światłem. Kapsułki trytu znajdziemy również na wskazówkach: godzinowej, minutowej i sekundnika, jak również na wskazówce z czerwonym grotem, wyznaczającą drugą strefę czasową. W nocy zegarek rozbłyska więc dziesiątkami refleksów świetlnych, dając prawdziwy spektakl iluminacji.

Ten efekt uzyskano dzięki zastosowaniu technologii trigalight® – najdoskonalszego źródła światła stosowanego w branży zegarkowej. Trigalight®® to gwarancja 10 lat na stałe, nie wymagające zewnętrznych zasobów energii, światło. W gruncie rzeczy światło to widoczne jest nawet przez 25 lat, ale po ponad 12 latach od chwili montażu, zaczyna nieznacznie słabnąć.

Dodatkowo w modelu P59 Aurora GMT Anthracite została wykorzystana masa Super LumiNova, która pod wpływem światła słonecznego lub sztucznego sama emituje światło, ale zazwyczaj przez okres 2 godzin. Masę ta została zaaplikowana na cyfry arabskie oraz skalę 24godzinną, znajdujące się na tarczy zegarka. Funkcja GMT docenią zapewne osoby podróżujące, gdyż pozwala ona w sposób łatwy odczytać zarówno czas lokalny, jak i czas dowolnie wybranej, drugiej strefy czasowej na świecie.

Jan na zegarek z logo traser® przystało, model P59 Aurora GMT Anthracite został odpowiednio zabezpieczony przed działaniem wody. 10 atmosfer wodoszczelności w zupełności wystarcza aby używać ten zegarek również podczas aktywności fizycznych z uprawianiem sportów wodnych włącznie. Oczywiście bardziej do tego typu działań nadawał się będzie zegarek mocowany na nadgarstku za pomocą stalowej bransolety. Do wyboru jest jednak także wersja na eleganckim, antracytowym pasku.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek skózany z klasycznym zapięciem do zegarka marki traser
  • stalowa bransoleta z zapięciem blokującym do zegarka marki traser