P59 Aurora CHronograph Antracite - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P59 Aurora Chronograph
23 maja, 2019
P59 Aurora GMT Anthracite
23 maja, 2019
Produkt wkrótce dostępny
zegarek-traser-106832zegarek-traser-106832_NIGHT

P59 Aurora Chronograph

Nr ref.: 106832
Mocarny – tak, można określić chronograf z linii P59 Aurora. Ten pokaźnych rozmiarów zegarek budzi respekt i imponuje 46 milimetrową kopertą. Każdy, kto lubi masywne czasomierze z funkcją stopera powinien zatrzymać się nad tym modelem. Wart jest on tego nie tylko przez swój wygląd, ale i różnorodność funkcji oraz czytelność wskazań.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
106832 traser® P59 Aurora Chronograph LS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 3110.00 

Szczegółowy opis zegarka

Model ten można wybrać zarówno w wersji na stalowej bransolecie składającej się z 5 rzędów ogniw, zakończonej bezpiecznym zapięciem z blokadą. Ta wersja dedykowana jest głównie dla osób , chcących wykorzystać wodoszczelność tego zegarka, która wynosi 10 atmosfer. Z tak zabezpieczonym czasomierzu można śmiało pływać a nawet nurkować na niewielkich głębokościach. Przy uprawianiu sportu przyda się zapewne funkcja stopera, który umożliwia odmierzanie czasu do 12 godzin, z dokładnością co do sekundy. Dla osób myślących o zastosowaniu tego zegarka przy bardziej oficjalnych okazjach i klasycznej formie ubioru, została stworzona wersja na eleganckim pasku skórzanym w kolorze czarnym, obszytym białą nicią.

Bez względu na wybór opcji mocowania, model P59 Aurora Chronograf gwarantuje zawsze doskonałą jakość odczytu. Dzieje się to za sprawą wykorzystania technologii trigalight®, będącej autonomicznym i samowystarczalnym źródłem światła. Szklane rurki, wypełnione trytem emitują światło nawet przez 25 lat. Niektóre z nich mają średnicę wewnętrzną grubości ludzkiego włosa. Jest to prawdziwy pokaz mikro technologii i możliwości firmy mb microtec, która wynalazła i zaprezentowała światu tą innowacyjną metodę iluminacji.

Za dokładność wskazań odpowiada szwajcarski mechanizm marki Ronda, który oprócz podania dokładnego czasu został wyposażony w funkcję datownika oraz stopera.

Całość, tego niezwykle wytrzymałego zegarka, dopełnia szafirowe szkło z wewnętrznym antyrefleksem. Umieszczenie filtra antyrefleksyjnego od wewnętrznej strony zegarka jest zabiegiem bardzo praktycznym, gdyż zarysowanie tej powłoki jest praktycznie niemożliwe.

W sposób przemyślany zostały zaprojektowany także przyciski chronografu oraz koronka. Wszystkie te elementy są pokaźnych rozmiarów a brzegi koronki są dodatkowo żłobione, co bardzo ułatwia operowanie koronką i ustawianie daty oraz aktualnego czasu. Obrotowy, jednokierunkowy bezel z naniesioną skalą minutową, pozwala obliczyć czas spędzony pod wodą, lub po prostu stanowi dodatkowy stoper, który można wykorzystać.

Model P59 Aurora Chronograf jest zegarkiem nie tylko legitymującym się doskonałą czytelnością wskazań, ale również zegarkiem multifunkcyjnym, wielozadaniowym o szerokim zastosowaniu.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • fragment stalowej bransolety do zearka traser