P96 Soldier - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P96 Outdoor Pioneer
27 maja, 2019
P96 Soldier
27 maja, 2019
Produkt wkrótce dostępny
zegarek-traser-106626zegarek-traser-106626_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P96 Soldier

Nr ref.: 106626
EAN: 7630027703221
Od żołnierza wymaga się sprawności, wytrzymałości, precyzji działania, dlatego model P96 o nazwie Soldier (żołnierz) spełnia wszystkie te kryteria. W dodatku, jego mundur, czyli koperta oraz pasek kauczukowy (dostępna również wersja na pasku typu NATO) mają maskujący wzór moro.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
106626 traser® P96 Soldier TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 1690.00 

Szczegółowy opis zegarka

Sprawność i wytrzymałość – Model P96 Soldier został przystosowany do działania w każdych warunkach. Już wodoszczelność zegarka na poziomie 20 atm daje temu dobitny wyraz. W tak zabezpieczonym czasomierzu można śmiało pływać oraz nurkować nawet z akwalungiem. Elastyczny, lekki pasek kauczukowy lub tekstylny pozwalają na przymocowanie zegarka na piankę do nurkowania. W dodatku zegarek jest ultra lekki. Waży zaledwie 82 gramy w wersji na pasku kauczukowym lub 61 gram w wersji na pasku tekstylnym. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnego komponentu do produkcji koperty zegarka. Mowa o polimerze zbrojonym włóknem szklanym. Ten materiał to idealna „zbroja” dla zegarka. Materiał ten jest niezwykle lekki a jednocześnie bardzo wytrzymały na zarysowania oraz doskonale tłumi uderzenia. Ponadto polimer zbrojony włóknem szklanym ma wysoką odporność na szkodliwe działanie wody morskiej, ludzkiego potu a nawet całej gamy kwasów. Przy okazji jest materiałem, który nie przewodzi prądu, jest antyalergiczny oraz nie można go namagnesować. Zegarek ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które przez wzgląd na uczulenie chrom lub nikiel nie mogą sobie pozwolić na noszenie zegarka wykonanego ze stali.

Od góry kopertę zamyka niezwykle trudne do zarysowania szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem.

Precyzja działania – za dokładność chodu odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda. Z kolei najwyższą precyzję odczytu wskazań zegarka i jego czytelność gwarantuje technologia trigalight®. Opracowane przez firmę mb microtech, właściciela marki traser®, samowystarczalne źródło światła to najdoskonalsza forma luminescencji, wykorzystywana w branży zegarkowej. 12 rurek z trytem ulokowanych na tarczy oraz 3 rurki na wskazówkach świecą niesłabnącym światłem przez ponad 12 lat. Przez 25 lat światło jest cały czas widoczne, nie wymaga doładowania, zasilania przez zewnętrzne źródła energii – jest samowystarczalne. Dlatego o modelu P96 Soldier możemy śmiało powiedzieć, że jest rasowym zegarkiem taktycznym. Doskonała widoczność wskazań, bez względu na warunki pogodowe, wysoka wodoszczelność, lekkość i wytrzymałość konstrukcji, szwajcarska precyzja wykonania sprawiają, że mamy do czynienia z zegarkiem, którego zalety docenią zarówno zawodowi żołnierze, ale również ludzie aktywni, lubiący przygodę i wyzwania.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • gumowy pasek moro do zegarka Soldier marki traser