P96 Outdoor Pioneer - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P96 Outdoor Pioneer
27 maja, 2019
P96 Soldier
27 maja, 2019
Produkt wkrótce dostępny
zegarek-traser-107100zegarek-traser-107100_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P96 Outdoor Pioneer

Nr ref.: 107100
EAN: 7630027703405
Jeśli szukasz zegarka o podwyższonej wytrzymałości. Jeśli waga zegarka ma dla Ciebie znaczenie, a widoczność wskazań oraz wysoka wodoszczelność są na liście priorytetów – śmiało sięgnij po model z linii P96 Outdoor Pioneer. Za niewiele ponad 1000 zł można stać się właścicielem zegarka, który daje gwarancję niezawodności niezależnie kiedy i gdzie się znajdujesz.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło mineralne T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
107100 traser® P96 Outdoor Pioneer RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 990.00 

Szczegółowy opis zegarka

Jeśli nie lubisz oświetlać zegarka w nocy, by sprawdzić, która jest godzina – w modelu P96 Outdoor Pioneer nie będziesz musiał się uciekać do takich metod. W zegarku została bowiem zastosowana technologia Trigalight® – samowystarczalnego źródła światła. Są to wypełnione 3 izotopem wodoru (tryt) rurki ze szkła mineralnego, w których przez ponad 25 lat zachodzi reakcja fizyczno-chemiczna. Skutkiem - wytwarzanie się energii świetlnej, dającej moc luminescencji zegarkowi przez ponad ćwierć wieku. Reasumując, nie ma konieczności doładowywać zegarka, dostarczania mu dodatkowej energii by mógł on wytwarzać światło. Trigalight® przez około 25 lat jest samowystarczalną a w dodatku całkowicie bezpieczną technologią. Nie ważne czy jesteś wysoko w górach, czy głęboko pod wodą, czy jest dzień, czy zapadł już zmrok. W każdych warunkach wskazania czasu zegarka będą wyraźne i precyzyjne.

A jeśli mowa o warunkach wodnych, to wodoszczelność powyższego modelu została ustalona na poziomie 20 atmosfer, co gwarantuje nam swobodę korzystania z czasomierza podczas każdej aktywności wodnej z nurkowaniem z akwalungiem włącznie.

Dla osób przywiązujących dużą wagę do lekkości zegarka, model P96 Outdoor Pionier stanie się faworytem. Masa tego modelu nie przekracza bowiem 100 gram, bez względu jaką opcję zapięcia wybierzemy. A jest w czym przebierać, gdyż zegarek dostępny jest aż w czterech wariantach: Pasek silikonowy z zapięciem motylkowym, pasek silikonowy z klasycznym zapięciem, pasek gumowy oraz tekstylny pasek typu NATO.

Kolejnym atutem tego modelu jest wykorzystanie polimeru zbrojonego włóknem szklanym do produkcji koperty zegarka. Ten ultra lekki materiał ma doskonałe właściwości: duża elastyczność sprawia, że doskonale tłumi uderzenia. W dodatku jest wysoce odporny na działanie wody morskiej a nawet kwasów. Nie przewodzi prądu oraz jest wolny od substancji mogących powodować uczulenie. Nie nagrzewa się, przez co jego odporność na szoki termiczne oraz działanie wysokich oraz skrajnie niskich temperatur jest bardzo wysoka.

Zegarek ten stworzony jest dla outdooru, dla osób ceniących aktywny sposób spędzania wolnego czasu, poszukiwaczy przygód, podróżników, amatorów sportów ekstremalnych.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser
  • czarny pasek silikonowy do zegarka marki traser z zapięciem motylkowym
  • czarny pasek silikonowy do zegarka marki traser
  • czarny pasek silikonowy do zegarka marki traser