P96 Outdoor Pioneer Chronograph - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P96 Outdoor Pioneer
27 maja, 2019
Produkt wkrótce dostępny
zegarek-traser-105199zegarek-traser-105199_NIGHT

P96 Outdoor Pioneer Chronograph

Nr ref.: 105199
W grupie zegarków sportowych funkcja chronografu stoi wysoko na liście życzeń. Możliwość mierzenia odcinków czasu z dużą dokładnością przydaje się w wielu sytuacjach. Ponadto o wyborze chronografu decydują często względy wizualne. Każdy, kto ceni funkcjonalność zegarków ze stoperem lub imponuje mu wygląd zegarków z chronografem, nie może przejść obojętnie obok modelu P96 OdP Chronograph.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło mineralne T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
105199 traser® P96 Outdoor Pioneer Chronograph RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2200.00 

Szczegółowy opis zegarka

Na tle konkurencji zegarek ten wyróżnia się wieloma atutami. Jako pierwszy można wymienić lekkość zegarka. Minimalną wagę zawdzięcza on zastosowaniu polimeru zbrojonego włóknem szklanym. Z tego nowoczesnego materiału została wykonana koperta zegarka wraz z pierścieniem. Konstruktorom zegarka zależało bowiem aby był on nie tylko lekki ale również bardziej wytrzymały na uderzenia, wstrząsy, odporny na korozję, antyalergiczny, wysoce odporny na działanie skrajnych temperatur oraz fal elektromagnetycznych. Dlatego do produkcji zegarka zastosowano materiał wykorzystywany m.in. przy produkcji kadłubów nowoczesnych łodzi, lub w przemyśle kosmicznym.

To nie koniec wykorzystania innowacyjnych metod w tym zegarku. Za doskonałą czytelność wskazań odpowiada technologia autorstwa firmy mb microtec z Niederwangen. Jest to samowystarczalne źródło światła opierające się na wykorzystaniu rurek wypełnionych trytem jako źródła światła. Ta nowoczesna technologia gwarantuje stałe źródło światła, które nie wymaga żadnej ingerencji, doładowywania i zasilania, przez ponad 12 lat.

Światło to emitowane jest nie tylko przez rurki znajdujące się na tarczy zegarka oraz 3 wskazówkach. Również wskazanie daty zostało wyposażone w technologię trigalight®, co jest rozwiązaniem niezwykle rzadkim w branży zegarkowej.

Kolejnym atutem jest podwyższona wodoszczelność zegarka. 20 atmosfer wodoszczelności pozwala na korzystanie z tego chronografu podczas różnych aktywności wodnych z nurkowaniem z akwalungiem włącznie. Każdy nurek doceni też jednokierunkowy bezel, który pomoże odmierzyć czas, jaki został do wynurzenia. Model P96 Outdoor Pioneer Chronograf można nabyć na elastycznym pasku silikonowym zarówno w wersji z zapięciem „motylkowym”, jak i klasycznym. Bez względu, którą opcję wybierzemy, jedno się nie zmieni. Ten zegarek to doskonały towarzysz podróży, idealny kompan przy uprawianiu sportu oraz wierny towarzysz podczas misji wojskowych.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser
  • czarny pasek silikonowy do zegarka marki traser z zapięciem motylkowym
  • czarny pasek silikonowy do zegarka marki traser
  • czarny pasek silikonowy do zegarka marki traser