P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Grey - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green
18 lipca, 2019
P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green
16 lipca, 2019

Produkt dostępny

zegarek-traser 109046-P96-OdP- Evolution-Chrono- Grey-NATO-dayzegarek-traser-109046-P96-OdP-Evolution-Chrono-Grey-NATO-night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Grey

Nr ref.: 109046
EAN: 7630027704334
Każdy kto czekał na wersję Outdoor Pionier na pasku skórzanym może czuć się usatysfakcjonowany. Nowa linia zyskała nie tylko na różnorodności kolorów tarcz, ale również doszła wersja na pasku wykonanym z jednego kawała skóry. Nowy Evolution Chrono to doskonałe połączenie stylu vintage z funkcjonalnością.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109046 traser® P96 OdP Evo Chronograph Grey TS

Cena: 2790.00 

Szczegółowy opis zegarka

O ile technologia trigalight® czy polimer zbrojony włóknem szklanym podkreślają, że marka traser® nie stroni od nowoczesnych technologii, to pasek z licowanego kawałka skóry nadaje temu chronografowi dużo klasyki i żołnierskiej elegancji.

Skórzany pasek nie tylko podkreśla urodę zegarka, gdyż doskonale współgra z kolorami tarczy ale i stanowi pewny i wygodny sposób mocowania zegarka do nadgarstka.

Za niezawodność odczytu wskazań odpowiada technologia rurek wypełnionych gazem tryt. To niezawodne rozwiązanie zapewnia emisję światła bez dodatkowych źródeł zasilania nawet przez 25 lat. Autorem tej technologii o nazwie trigalight® jest firma mb microtech, pionier rozwiązań typu GTLS w zegarkach. Szczelność zegarka została ustalona na poziomie 20 atmosfer, przez co chjronograf jest wyjątkowo odporny na destrukcyjne działanie wody. Dokręcany dekiel oraz szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem stanowią jakościowe wykończenie koperty.

Sama koperta została wykonana z polimeru zbrojonego włóknem szklanym, dzięki czemu jej waga jest minimalna. Najważniejszym atutem tego kompozytu jest jego duża elastyczność i umiejętność tłumienia uderzeń, jak również antyalergiczność oraz całkowita odporność na korozję. Polimer ten nie przewodzi też prądu oraz nie można go namagnesować, co dla pracy mechanizmu ma duże znaczenie.

Za dokładność wskazań odpowiada werk marki Ronda, jednego z najbardziej cenionych szwajcarskich producentów mechanizmów. Dzięki swoim atutom model P96 OdP Evolution Chrono staje się doskonałym elementem wyposażenia każdego podróżnika, amatora outdooru lub osoby aktywnej.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser
  • pasek traser z brązowej skóry z czarną sprzączką
  • niebiesko-szary pasek tekstylny traser ze stalową sprzączką