P96 Outdoor Pioneer Evolution Petrol - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P96 Outdoor Pioneer Evolution Green
18 lipca, 2019
P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green
18 lipca, 2019

Produkt dostępny

zegarek-traser-109041-P96-OdP-Evolution-Petrol-NATO-dayzegarek-traser 109041-P96-OdP Evolution- Petrol-NATO-night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P96 Outdoor Pioneer Evolution Petrol

Nr ref.: 109041
EAN: 7630027704281
Popularna rodzina zegarków Outdoor Pioneer wzbogaciła się o bardzo udane modele o nazwie Evolution. Jak podpowiada nazwa linii, sporo elementów ewoluowało, zostało zmodyfikowanych nie tylko stylistycznie, ale i technicznie. Nowe modele OdP Evolution to większy wybór kolorów tarcz i atrakcyjny, dwukolorowy pasek tekstylny.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109041 traser® P96 OdP Evolution Petrol TS

Cena: 1690.00 

Szczegółowy opis zegarka

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy przed sobą zegarek sportowy o militarnym zacięciu. Czarny kolor koperty, doskonała widoczność wskazań, zastosowanie lekkich materiałów daje nam poczucie, że mamy do czynienia z zegarkiem do zadań specjalnych.

Za wytrzymałość odpowiedzialna jest koperta wykonana z polimeru zbrojonego włóknem szklanym. To super lekkie rozwiązanie jest zarazem ultra wytrzymałe na obrażenia zewnętrzne, absolutnie antyalergiczne, odporne na substancje żrące jak również posiada bardzo niską absorpcję termiczną. Oznacza to, że materiał ten nie nagrzewa się ani nie schładza jak dzieję się to np. ze stalą szlachetną w wyniku działania wysokich bądź niskich temperatur.

Do palety kolorów tarcz doszły trzy nowe ciekawe barwy: zieleń, niebieski o morskim odcieniu oraz szary. Oczywiście mamy również dostępną w tej linii – najbardziej klasyczną – tarczę w kolorze czarnym. Przez dzień można cieszyć się oryginalnym ubarwieniem cyferblatu, ale dopiero po nastaniu zmierzchu zaczynają się prawdziwe atrakcje. Każdy z zegarków wykorzystuje bowiem manufakturową technologię o nazwie trigalight®, będące samowystarczalnym źródłem światła, działającym nieprzerwanie przez ponad 25 lat. To najdoskonalsza forma luminescencji stosowana w przemyśle zegarkowym. Jarzące się jasnozielonym światłem kapsułki wypełnione trytem wspomagane są przez masę Super LumiNova. Nią zostały pokryte cyfry arabskie oraz o-ring znajdujący się na tarczy.

Każdy z modeli P96 ODP Evolution uszczelniony został by bez problemu wytrzymać ciśnienie rzędu 20 atmosfer. Dzięki takiemu zabezpieczeniu można pływać i nurkować w nich do głębokości 100 metrów.

Normą w tej linii jest także zastosowanie szkła szafirowego z wewnętrznym antyrefleksem co czyni odczyt wskazań czasu jeszcze wyraźniejszym i przejrzystym. Jako system mocowania na nadgarstku mamy do wyboru zarówno opcję na pasku tekstylnym oraz nowe rozwiązanie, jakim jest skórzany pasek w stylu NATO, dodający zegarkowi wyrazistego charakteru. Dla amatorów pasków gumowych dedykowany został również model na czarnym kauczuku z klasycznym zapięciem. Dla osób szukających wytrzymałego zegarka sportowego z doskonałymi parametrami, jak najlepszej czytelności wskazań oraz militarnym wyglądzie linia P96 OdP Evolution będzie idealnym rozwiązaniem.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser
  • pasek traser z brązowej skóry z czarną sprzączką
  • niebiesko-szary pasek tekstylny traser ze stalową sprzączką