P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Black
16 lipca, 2019
P96 Outdoor Pioneer Evolution Grey
3 czerwca, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek-traser-108680-P96- OdP-Evolution-Chrono- Black-NATO-dayzegarek-traser- 108680-P96-OdP Evolution-Chrono Black-NATO-evening
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Black

Nr ref.: 108680
EAN: 7630027704150
Czarny kolor jest barwą najczęściej występującą wśród zegarków używanych przez wojsko. Priorytetem jest jednak czytelność wskazań, funkcjonalność i wytrzymałość. Twórcą modelu P96 OdP Evolution Chrono Black, udało się jeszcze umiejętnie wkomponować czwarty element – estetykę.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108680 traser® P96 OdP Evo Chronograph Black TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2490.00 

Szczegółowy opis zegarka

Już pierwszy kontakt z tym zegarkiem uzmysławia, że mamy do czynienia z doskonale zaprojektowanym i wykonanym zegarkiem militarnym. Wysoki kontrast wskazań oraz parametry techniczne czynią z nowego modelu Evolution Chrono zegarek, na którym możemy polegać w każdych warunkach pogodowych zarówno na lądzie i morzu.

Podwyższona wodoszczelność o poziomie 20 atmosfer wystarczająco zabezpiecza zegarek przed działaniem wody podczas pływania lub nurkowania nawet z akwalungiem. Zarówno w wersji z paskiem tekstylnym (108680), jaki w wersji z paskiem gumowym (108679) śmiało możemy założyć ten model na kombinezon do nurkowania.

Każdy z pasków dobrze układa się na nadgarstku i daje pewność dobrego zamocowania. Zegarek ten nosi się bardzo komfortowo również przez wzgląd na jego wagę. Cała koperta została wykonana z polimeru zbrojonego włóknem szklanym, dzięki czemu zegarek jest lekki ale i zarazem niezwykle wytrzymały. Kompozyt ten bowiem doskonale tłumi uderzenia, jest antyalergiczny, odporny na korozję oraz działanie pól elektromagnetycznych.

Za nienaganną czytelność wskazań odpowiada manufakturowe rozwiązanie o nazwie trigalight®. To technologia opracowana przez firmę mb microtech, do której należy marka traser®. Wykorzystuje ona gaz tryt w szczelnie zamkniętych rurkach szklanych. Tryt, uderzając o ściany rurki pokryte substancją fosforencyjną, emituje światło. Proces emisji światłą jest stały przez ponad 12 lat. Po tym czasie słabnie, ale i tak jego żywotność oscyluje na poziomie 25 lat, czynią z technologii trigalight® najefektywniejsze źródło światła wykorzystywane w branży zegarkowej.

Elementem podkreślającym jakość wykonania zegarka jest szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem.

W środku pracuje niezawodny chronograf marki Ronda o podwyższonej żywotności baterii. Wszystkie z powyższych elementów tworzą doskonałą całość w postaci niezawodnego zegarka, dającego ogromną radość użytkowania w każdych warunkach pogodowych.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser