P67 Diver Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Diver Blue
2 września, 2020
P67 Diver Orange
2 września, 2020

Produkt dostępny

109373_P67_SuperSub_Blue_dzień_340x550109373_P67_SuperSub_Blue_zmierzch_340x550
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Diver Blue

Nr ref.: 109375
EAN: 7630027704495
Model Diver Blue spełni wymagania nie tylko profesjonalnych nurków, to także zegarek dla każdego, kto ceni duże zegarki o sportowym charakterze.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 50 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109375 traser® P67 SuperSub Blue SS

Cena: 3850.00 

Szczegółowy opis zegarka

46-milimetrowa koperta prezentuje się na nadgarstku bardzo okazale. Zegarek ma świetnie dobraną paletę kolorów. Granatowa tarcza wraz z białymi cyframi arabskimi tworzy doskonały kontrast dla oka a czarny, ceramiczny bezel to nie tylko jakościowy dodatek, ale i świetny pomysł na wykończenie jednokierunkowego pierścienia.

Detalem, o którym warto wspomnieć, jest również grawer na deklu z wizerunkiem żabnicy. Ta upiornie wyglądająca głębinowa ryba podkreśla charakter zegarka, jako profesjonalnego instrumentu do mierzenia czasu nawet na najgłębszych czeluściach oceanu.

Aby nawet najbardziej wymagający fani divingu mogli cieszyć się tym zegarkiem, model Diver Blue został uszczelniony do imponującego poziomu 50 atmosfer. Dodatkowo wyposażono go w zawór helowy, pozwalający na nurkowanie w specjalnych dzwonach. Zawór wyrównuje ciśnienie i chroni zegarek przed destrukcyjnym wpływem dekompresji. Szkło szafirowe zostało pogrubione oraz pokryte od wewnątrz powłoką antyrefleksyjną, która poprawia czytelność tarczy, niwelując odbłyski światła i odbicia.

Mimo iż cyfry arabskie pokryte zostały substancją fluoroscencyjną – Super LumiNova, która po naświetleniu oddaje światło przez kilkadziesiąt minut, to zegarek ten oferuje zdecydowanie doskonalsze parametry w zakresie iluminacji. Jak na markę traser® przystało, wyposażony on został w kilkanaście szklanych rurek, wypełnionych gazem H3, czyli trytem. Gaz ten w połączeniu z luminoforem emituje światło w sposób ciągły, bez konieczności zewnętrznego zasilania, nawet przez okres 25 lat! Metoda ta, opracowana przez szwajcarską firmę mb-microtec, jest najdoskonalszą formą podświetlania, wykorzystywaną przez producentów zegarków. Mowa o trigalight®.

Model Diver Blue może występować w trzech wariantach:

- 109375 – wersja na bransolecie stalowej wyposażonej w system podwójnej blokady zapięcia oraz moduł zwiększający objętość bransolety. Jest on bardzo użyteczny w chwili, kiedy potrzeba zwiększyć wielkość bransolety w chwili zapięcia zegarka na piankę do nurkowania.

- 109374 – wersja na czarnym pasku kauczukowym. To opcja dla osób ceniących sobie jak najmniejszą wagę zegarka. Pasek jest elastyczny, ale i bardzo wytrzymały. Zapewnia pewne mocowanie zegarka na nadgarstku oraz umożliwia szybkie dopasowanie do każdego rozmiaru przegubu. Na zewnętrznej części paska zostało wyżłobione logo marki traser®.

- 109373 – pełen zestaw dla najbardziej wymagających. Zawiera on zegarek 109375 (wersja na bransolecie) wraz z dodatkowymi akcesoriami:
- paskiem kauczukowym
- przedłużką do paska kauczukowego. Ułatwia ona zapinanie zegarka na skafandry do nurkowania lub kurtkę.
- narzędzie do samodzielnego przepięcia pasek/bransoleta
- wodoszczelną i wstrząsoodporną walizkę z twardego kompozytu

Całość przedstawia się bardzo okazale i stanowi doskonałe rozwiązanie na prezent lub opcję dla osób lubiących samemu decydować jak ma wyglądać ich zegarek.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: