P67 Officer Pro Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Diver Blue T100
2 września, 2020
P67 Officer Pro
16 lipca, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek taktyczny traser Officer Pro Black z czarną tarczą, paskiem i kopertąZegarek taktyczny traser Officer Pro Black ze świecącym systemem trigalight
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Black

Nr ref.: 108744
EAN: 7630027704198
Niczym czarny cień na nadgarstku, zegarek ten na pierwszy rzut oka wydaje się niepozorny. Ale to zdecydowanie mylne wrażenie.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108744 traser® P67 Officer Pro Black TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2090.00 

Szczegółowy opis zegarka

Officer Pro Black to doskonały zegarek zarówno dla fanów taktycznych czasomierzy, jak i osób lubiących dyskrecję i zachowawczość na nadgarstku. Czarna tarcza, cyfry arabskie, koperta oraz pasek sprawiają, że robi on duże wrażenie swoim kamuflażowym minimalizmem. Te – na pozór – zlewające się barwy mogą sugerować, że zegarek będzie nieczytelny i mało praktyczny. Nic z tych rzeczy. Za bezbłędny i przejrzysty odczyt wskazań odpowiada technologia trigalight®, będąca najdoskonalszą formą podświetlenia, stosowaną przy konstrukcji zegarków.

Samowystarczalną metodę oświetlania trigalight® opracowała szwajcarska firma mb-microtec. Rozwiązanie to bazuje na radioaktywnych właściwościach trytu, który szczelnie zamknięty w szklanych mikro-rurkach generuje światło w sposób ciągły nawet przez okres 25 lat! Nie dość, że system ten nie wymaga serwisowania, to jest absolutnie bezpieczny dla zdrowia oraz nie wymaga zasilania żadnym zewnętrznym źródłem energii.

Rurki wypełnione trytem zostały ulokowane nad każdą z 12 cyfr arabskich, na wskazówkach zegarka oraz pod logotypem marki na tarczy. W nocy dają one pokaz potencjału technologii trigalight®, sprawiając, że nawet w najtrudniejszych warunkach można łatwo i szybko sprawdzić aktualny czas.

Zegarek został uszczelniony do 10 atmosfer, co pozwala na kąpiele oraz nurkowanie na niewielkich głębokościach. Wytrzymały, ale i lekki zarazem pasek tekstylny, gwarantuje pewne mocowanie modelu Officer Pro na nadgarstku. Minimalistyczna forma sprawia, że może być on doskonałym kompanem podczas wypraw w nieznane, jak i ciekawym dodatkiem do codziennego stroju.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarna bransoleta stalowa GunMetal do zegarka marki traser