P67 Officer Pro - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

zegarek taktyczny traser Officer Pro Black z czarną tarczą, paskiem i kopertą
P67 Officer Pro Black
25 sierpnia, 2020
P67 Officer Pro Chronograph
29 maja, 2019
Produkt wkrótce dostępny
zegarek_traser_officer_pro107103zegarek_traser_officer_pro107103_NIGHT

P67 Officer Pro

Nr ref.: 103351
Duża część osób decydujących się na zakup zegarka, szuka modelu praktycznego, tzn. o dobrej czytelności wskazań, w którym można się kąpać, a nawet pływać, wygodnego w noszeniu o solidnej konstrukcji. Byłoby świetnie jeśli miałby on jeszcze szkło szafirowe i szwajcarski rodowód a cena byłaby „okazjonalna”. Oto model P67 Officer Pro marki traser®, spełniający wszystkie te kryteria a nawet oferuje więcej.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
103351 traser® P67 Officer Pro RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 1690.00 

Szczegółowy opis zegarka

Dlaczego „Officer”? Marka traser® ma bowiem militarny rodowód. Od wielu lat dostarcza zegarki do armii i jednostek specjalnych na całym świecie, będąc największym i najbardziej cenionym dostawcą zegarków taktycznych. Najważniejszą zaś cechą zegarka taktycznego jest nienaganna czytelność wskazań, bez względu na porę dnia lub nocy, nieważne w jakich warunkach pogodowych. Ten model został więc wyposażony w technologię trigalight®, będącą samowystarczalną metodą świetlną. Szklane kapsułki, wypełnione gazem H3, potocznie zwanym trytem, zapewniają niesłabnące światło przez ponad 12 lat od daty produkcji. Po tym okresie światło nieznacznie słabnie, ale dalej jest doskonale widoczne. Nawet przez 25 lat. Ta funkcja przyda się nie tylko żołnierzowi, ale każdemu użytkownikowi zegarka.

Dlaczego „GunMetal”? Koperta zegarka oraz jego bransoleta (w modelu 107869) wykonane są ze stali szlachetnej barwionej metodą PVD. Ta popularna i sprawdzona metoda powlekania stali została w tym przypadku jednak zmodyfikowana. Celem było bowiem uzyskanie koloru i struktury stali optymalnie zbliżonej do stali broni palnej. Zegarek więc nie ma jednolitej powłoki a nieco poprzecierane, czarno-szarą wykończenie, nadające zegarkowi efekt, jakby był wykonany na linii produkcyjnej Beretty albo Glock'a.

Dlaczego „Black/Lime”? Tarcza oraz tekstylny pasek w wersji 107426 mają kruczoczarny kolor, na którym aplikowane są elementy jasnozielone. Daje to zegarkowi doskonały kontrast a przy okazji tworzy kombinację bardzo atrakcyjną dla oka. Jasnozielone indexy cyfr arabskich oraz wskazówkę sekundnika widać z daleka, mają optymalną widoczność. W dodatku indexy powleczono masą Super LumiNova, która zdecydowania poprawia czytelność.

Dlaczego „Pro”? Ten model stworzony jest bowiem do działania. Jest pro-sportowy, pro- aktywny, pro-zadaniowy. Wodoszczelność na poziomie 10 atmosfer pozwala używać go nawet w środowisku wodnym, z nurkowaniem na małych głębokościach wliczywszy. Szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem nie tylko stanowi doskonałą ochronę przed czynnikami mogącymi uszkodzić zegarek, ale także gwarantuje doskonałą przejrzystość. Ten zegarek do doskonały towarzysz podczas każdej przygody.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: