P67 Diver Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Blue
13 lutego, 2024
P67 Diver Black Set
2 września, 2020

Produkt wkrótce dostępny

103377_P67_SuperSub_Black_dzień103377_P67_SuperSub_Black_zmierzch
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Diver Black

Nr ref.: 109377
EAN: 7630027704518
Diver Black to więcej niż zegarek taktyczny, to profesjonalny „nurek” posiadający doskonałą czytelność wskazań bez względu, w jakich warunkach się znajduje.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 50 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109377 traser® P67 SuperSub Black RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 3290.00 

Szczegółowy opis zegarka

Solidna konstrukcja, wysoka wodoszczelność i doskonała czytelność to najważniejsze atuty modelu Diver Black. Masywna 46-milimetrowa koperta wyposażona została w jedno-rotacyjny bezel, dzięki, któremu nurek może mierzyć czas zanurzenia i szacować poziom mieszanki tlenowej w butli.
Koronka, jak i dekiel są zakręcane, a szafirowe szkło ma zwiększoną grubość oraz pokryte zostało od wewnątrz powłoką antyrefleksową, co pozwala niwelować refleksy świetlne.
Z lewej strony koperty, w okolicy godziny 10-tej znajduje się zawór helowy, umożliwiający nurkowanie w specjalnych dzwonach divingowych. Całość konstrukcji koperty zegarka została uszczelniona do imponującego poziomu 50 atm.

Czarna tarcza stanowi kontrastowe tło dla stalowych wskazówek zegarka, gwarantując szybki i sprawny odczyt wskazań czasu. Jednak prawdziwy pokaz możliwości zegarka zaczyna się w warunkach o ograniczonym stopniu nasłonecznienia. Wówczas do głosu dochodzi manufakturowa technologia podświetlania zwana trigalight®. Bazuje ona na radioaktywnych właściwościach trytu, który szczelnie zamknięty w szklanych mikrorurkach potrafi emitować światło w sposób ciągły nawet przez okres 25 lat! Rozwiązanie to nie wymaga ponadto serwisowania ani czerpania energii z zewnętrznych źródeł. Czyni to z niej najefektywniejszą metodę iluminacji, wykorzystywaną w konstrukcji zegarków.

Model Diver Black może występować w trzech wariantach:

109378 – wersja na bransolecie stalowej wyposażonej w system podwójnej blokady zapięcia oraz moduł zwiększający objętość bransolety. Jest on bardzo użyteczny w chwili, kiedy potrzeba zwiększyć wielkość bransolety w chwili zapięcia zegarka na piankę do nurkowania.

109377 – wersja na czarnym pasku kauczukowym. To opcja dla osób ceniących sobie jak najmniejszą wagę zegarka. Pasek jest elastyczny, ale i bardzo wytrzymały. Zapewnia pewne mocowanie zegarka na nadgarstku oraz umożliwia szybkie dopasowanie do każdego rozmiaru przegubu. Na zewnętrznej części paska zostało wyżłobione logo marki traser®.

109376 – pełen zestaw dla najbardziej wymagających. Zawiera on zegarek 109378 (wersja na bransolecie) wraz z dodatkowymi akcesoriami:
- paskiem kauczukowym
- przedłużką do paska kauczukowego. Ułatwia ona zapinanie zegarka na skafandry do nurkowania lub kurtkę.
- narzędzie do samodzielnego przepięcia pasek/bransoleta
- wodoszczelną i wstrząsoodporną walizkę z twardego kompozytu

Całość przedstawia się bardzo okazale i stanowi doskonałe rozwiązanie na prezent lub opcję dla osób lubiących samemu decydować jak ma wyglądać ich zegarek.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: