P67 Diver Blue T100 - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Dive Orange Set
2 września, 2020
P67 Diver Blue T100 Set
2 września, 2020

Produkt wkrótce dostępny

109372_P67_SuperSub_Blue_T100_dzień_ 340×550109372_P67_SuperSub_Blue_T100_ 340x500_zmierzch
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Diver Blue T100

Nr ref.: 109372
EAN: 7630027704464
Najwyższa półka w kolekcji Diver to model Blue T100. Doskonale wykończony i bogato zdobiony zegarek dla profesjonalnych nurków oraz miłośników zegarków typu „diver”.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 50 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109372 traser® P67 SuperSub T100 Blue SS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 4150.00 

Szczegółowy opis zegarka

Nie jest to wprawdzie model limitowany, ale został on wyposażony w dodatkowe zdobienia, inny zestaw kolorystyczny rurek trytu oraz zwiększono aż 4-krotnie siłę światła w tym zegarku.

Model Diver Blue T100 to prawdziwy popis projektantów z marki traser®. Posiada on najbogatsze wyposażenie i dla wielu fanów marki z Niederwangen jest jednym z najokazalszych modeli, jakie ujrzały światło w 2020 roku.

Tarcza w tym zegarku ma ciemno-niebieską barwę, ale to żłobienia w strukturze morskich fal nadają jej unikatowego wyglądu. Zamiast standardowych rurek z gazem H3, czyli trytem mamy pokaźnych rozmiarów sztabki, emitujące zdecydowanie silniejszy strumień światła. W większości modeli tryt występuję w ilości określonej T25, czyli 25 mCi, w tym zaś „nurku” dawka ta została zwiększona do 100 mCi, czyniąc wskazania jeszcze bardziej czytelne i wyraźne. Aby podkreślić unikatowy charakter zegarka, mają one niebieską barwę. Jedynie indeks na godzinie „12” oraz rurka na wskazówce minutowej odznaczają się żółtą barwą. Technologia ta nosi nazwę trigalight®.

Koperta w rozmiarze 46 milimetrów została uszczelniona do 50 atmosfer. Dzięki tej klasie szczelności możliwe jest nurkowanie głębinowe, osiągalne tylko przez profesjonalnych nurków. Zegarek posiada również zawór helowy, umiejscowiony na godzinie 10-tej. Ma on na celu wyrównanie ciśnienia podczas zanurzania się w dzwonach divingowych. Tarczę zabezpiecza grube szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną. Filtr ten niweluje refleksy świetlne i sprawia, że tarcza jest bardziej czytelna pod każdym kątem padania światła. Koronka oraz dekiel są oczywiście zakręcana. Ponadto dekiel, został ozdobiony wizerunkiem żabnicy – ryby głębinowej, zwanej również diabłem morskim.

Model Diver Blue T100 może występować w trzech wariantach:

109372 – wersja na bransolecie stalowej wyposażonej w system podwójnej blokady zapięcia oraz moduł zwiększający objętość bransolety. Jest on bardzo użyteczny w chwili, kiedy potrzeba zwiększyć wielkość bransolety w chwili zapięcia zegarka na piankę do nurkowania.

109371 – wersja na czarnym pasku kauczukowym. To opcja dla osób ceniących sobie jak najmniejszą wagę zegarka. Pasek jest elastyczny, ale i bardzo wytrzymały. Zapewnia pewne mocowanie zegarka na nadgarstku oraz umożliwia szybkie dopasowanie do każdego rozmiaru przegubu. Na zewnętrznej części paska zostało wyżłobione logo marki traser®.

109370 – pełen zestaw dla najbardziej wymagających. Zawiera on zegarek 109372 (wersja na bransolecie) wraz z dodatkowymi akcesoriami:
- paskiem kauczukowym
- przedłużką do paska kauczukowego. Ułatwia ona zapinanie zegarka na skafandry do nurkowania lub kurtkę.
- narzędzie do samodzielnego przepięcia pasek/bransoleta
- wodoszczelną i wstrząsoodporną walizkę z twardego kompozytu

Całość przedstawia się bardzo okazale i stanowi doskonałe rozwiązanie na prezent lub opcję dla osób lubiących samemu decydować jak ma wyglądać ich zegarek.
 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: