P67 Officer Pro Chronograph - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Chronograph
29 maja, 2019
P67 Officer Pro
29 maja, 2019
Produkt wkrótce dostępny
zegarek_traser_officer_pro_chronograf_103349zegarek_traser_officer_pro_chronograf_103349_NIGHT

P67 Officer Pro Chronograph

Nr ref.: 103349
Jeśli powstałaby lista zegarków szczególnych marki traser®, to model P67 Officer Pro Chronograpf, z całą pewnością musiałby się znaleźć w tym wykazie. Ten wielki chronograf pomagał zaprojektować marce traser® jeden z bohaterów wojennych Stanów Zjednoczonych – Marcus Luttrel, na co dzień zaprzyjaźniony zegarkową marką z Niederwangen.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
103349 traser® P67 Officer Pro Chronograph PSS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 3020.00 

Szczegółowy opis zegarka

Liczący 46 milimetrów zegarek robi wrażenie swoim rozmiarem, chociaż dla mierzącego 196 cm Marcusa jest to pewnie wersja standard. Odznaczony Krzyżem Marynarki Wojennej za waleczność żołnierz Navy SEAL jako jedyny przetrwał operację „Red Wings” w Afganistanie. Na postawie tych wydarzeń został nakręcony film o nazwie „Lone Survivor”, gdzie w postać Marcusa Luttrella wcielił się Marc Wahlberg.

Stworzony przez zawodowców i dla zawodowców zegarek musi posiadać szereg funkcjonalnych rozwiązań. Do głównych należy doskonała czytelność wskazań, co przy zegarkach typu chronograf nie jest łatwe do osiągnięcia. Aby zagwarantować jak najlepszy kontrast, na czarnej tarczy naniesiono białe indexy oraz dobrano białe wskazówki. Wskazania stopera również występują w białym kolorze. Dzięki temu, w świetle dziennym, odczytanie wskazań czasu jak i stopera nie sprawia najmniejszych problemów. W nocy zaś pałeczkę przejmują rurki trytu i technologia trigalight®. Jedenaście szklanych kapsułek wypełnionych gazem H3 zostało przytwierdzonych do tarczy. Każda z nich świeci jasnozielonym światłem przez ponad 25 lat. 12 rurka, umieszczona na godzinie 12tej, świeci – dla odróżnienia – na pomarańczowo. Dodatkowo każda z wskazówek została uzbrojona w rurkę z trzecim izotopem wodoru.

W skład kruczoczarnej koperty wchodzi szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem oraz ruchomy, jednokierunkowy bezel ze skalą minutową. Daje on możliwość dodatkowego odliczania minutowego przez godzinę.

Zegarek P67 Officer Pro Chronograph posiada wodoszczelność rzędu 10 atmosfer, co w zupełności wystarcza na użytkowanie go w warunkach wodnych a nawet pozwala na nurkowanie na niewielkiej głębokości.

Model dostępny jest aż w 4 wersjach. Najbardziej popularna z nich to opcja ze stalową bransoletą z podwójnym zapięciem. Jeśli ktoś nie przepada za dźwiganiem sporego ciężaru na nadgarstku, przewidziano dwie opcje na pasku silikonowym, zróżnicowane pod kontem rodzaju zapięcia. Ostatnią wersję stanowi zegarek mocowany do nadgarstka tekstylnym paskiem.

Bez względu jaką opcję wybierzemy, model P67 Officer Pro Chronograph będzie przypominał, że marka traser® to wybór nie tylko amatorów wytrzymałych zegarków. To również marka wspierana przez doświadczonych fachowców z dziedziny wojskowości.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek silikonowy do zegarka marki traser z zapięciem motylkowym
  • czarny pasek silikonowy do zegarka marki traser
  • czarna bransoleta stalowa typu gunMetal do zegarka marki traser