P66 Elite Chronograph - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie
P66 Automatic Pro
15 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_105858zegarek_traser_105858_NIGHT

P66 Elite Chronograph

Nr ref.: 105858
Jedyny przedstawiciel chronografów w linii taktycznych zegarków P66. Jedyny model, który posiada świecący datownik. Jedyny zegarek w linii, posiadający rurki trytu w żółtej barwie. Słowem – wyjątkowy.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
105858 traser® Elite Chronograph RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 3550 zł

Szczegółowy opis zegarka

Chociaż w każdym zegarku z rodziny P66 istnieje możliwość wykorzystania bezla jako stopera odliczającego minuty, to żaden nie posiada możliwości odliczania czasu z dokładnością co do sekundy i to przez 12 godzin. Żaden, za wyjątkiem P66 Elite Chronograph.

Ten mocarny czasomierz to prawdziwy „twardziel” wśród zegarków. Mechanizm chroni bowiem podwójna koperta stalowa. W dodatku konstrukcji żebrowanej, co pozwoliło ograniczyć jej wagę ale zwiększyć wytrzymałość. Szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Gruba tafla szafiru osłania tarczę zegarka zdobioną w białe, czytelne indeksy arabskie. Żółte akcenty na wskazówkach, obręczach totalizatora chronografu oraz przyciskach chronografu nadają zegarkowi niezwykle dynamicznego charakteru.

Jednak prawdziwe DNA tego modelu stanowi technologia trigalight, czyli samowystarczalnego źródła światła. Opracowała ją firma mb microtech, do której należy marka traser. Trigalight® to pewność wskazań przez ponad 12 lat. Po tym czasie następuje bowiem powolny rozpad cząsteczek trytu, ale i tak nawet po 25 latach wskazania zegarka będą widoczne, chociaż światło będzie nieco słabsze.

Miłośnicy sportów wodnych docenią zapewne podwyższoną klasę szczelności tego modelu. 20 atmosfer wystarcza bowiem by cieszyć się tym zegarkiem podczas każdej aktywności w wodzie.

Jeśli szukasz więc czytelnego chronografu, zegarka wytrzymałego, wodoszczelnego, wykorzystującego najdoskonalszą formułę iluminacji, to poro zainteresować się modelem P66 Elite Chronograph.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek silikonowy z otworami do zegarka marki traser