P66 Automatic Pro - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P66 Elite Chronograph
15 maja, 2019
taktyczny zegarek traser P66 Type 6 MIL-G automatic - cały czarny
P66 Automatic Pro
15 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_100373zegarek_traser_104207_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P66 Automatic Pro

Nr ref.: 100373
EAN: 7630027700275
Zegarek ten jest samowystarczalny. Jako jedyny model z linii P66 posiada mechanizm mechaniczny z naciągiem automatycznym. Nie potrzebuje więc zewnętrznego źródła zasilania w formie baterii. Wystarczy założyć go na nadgarstek i nosić, by przekazać mu siłę do działania.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
100373 traser® P66 Automatic Pro RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 4590.00 

Szczegółowy opis zegarka

Za długowieczną pracę zegarka odpowiada mechanizm ETA 2824-2 w wersji ELABORE, co oznacza, że mechanizm ten jest bardziej dokładny od swojego standardowego odpowiednika. Nie będziemy również potrzebować zewnętrznego źródła zasilania by wskazania zegarka mogły świecić w tym modelu. P66 Automatic Pro korzysta bowiem z samowystarczalnej technologii trigalight®. To najdoskonalsza metoda iluminacji wykorzystywana w branży zegarkowej. Rurki z trytem potrafią emitować światło przez ćwierć wieku, mieniąc się jasnozielonym kolorem. Jedynie wskazanie na godzinie 12tej zostało odznaczone pomarańczową barwą, by lepiej panować nad odczytywanie wskazań czasu.

Mechanizm, to nie jedyny wyróżnik tego modelu. Zegarek Automatic Pro ma o 50% większą wodoszczelność od każdego innego przedstawiciela linii P66. Nie straszne mu głębiny morskie, fale oraz sztormy. Tak uszczelniona koperta została wzmocniona pewną konstrukcją, która z niebywałą skutecznością chroni zegarek przed działaniem czynników zewnętrznych. Mowa o kopercie typu Double Case (DC). To dwuczęściowy pancerze, składający się z wewnętrznej warstwy wykonanej ze stali szlachetnej oraz zewnętrznej, do produkcji której wykorzystano polimer zbrojony włóknem szklany. Tak przygotowany zegarek jest w stanie lepiej amortyzować uderzenia, wytrzymywać skutki działania niskich, jak i wysokich temperatur a także niwelować wpływ wody morskiej. To prawdziwa forteca na nadgarstku, od spodu zabezpieczona zakręcanym deklem, z boku dokręcaną koronką a z wierzchu asekurowana przez szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem.

Ciężko sobie wyobrazić próbę, której ten zegarek nie podoła. Ciężko zadać mu cios, który go złamie i ciężko jest go zdjąć z nadgarstka, skoro posiada się w końcu ten wymarzony, jedyny model.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser