P49 Special Force 100 - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie
taktyczny zegarek traser P49 Survivor - czarna tarcza i stalowa bransoleta
P49 Survivor
16 lipca, 2019
czarny zearek taktyczny traser P49 Tornado Pro
P49 Tornado Pro
14 maja, 2019
Produkt wkrótce dostępny
tytanowy zegarek taktyczny P49 Special Force marki trasertytanowy zegarek taktyczny P49 Special Force marki traser w nocy
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P49 Special Force 100

Nr ref.: 105485
EAN: 7630027702408
Model Special Force kontynuuje długą tradycję marki traser w tworzeniu niezawodnych zegarków militarnych dla wojskowych jednostek uderzeniowych.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
105485 traser® P49 Special Force 100 TT

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 3110 zł

Szczegółowy opis zegarka

Bazujący na tytanowej kopercie i bransolecie zegarek otrzymał o 30% twardszą obudowę a zarazem jest o 40% lżejszy od swojego odpowiednika wykonanego ze stali szlachetnej. Ponadto tytan jest metalem antyalergicznym oraz odpornym na działania wysokich, jak i niskich temperatur. Nie do przecenienia są również jego właściwości antymagnetyczne.

W efekcie ten masywnie wyglądający zegarek jest zaskakująco lekki. Waży zaledwie 113 gram, co czyni go niezwykle poręcznym i funkcjonalnym narzędziem do pomiaru czasu. Czas można odczytać w każdych warunkach, bez względu na porę dnia, czy nocy. Model ten posiada najbardziej innowacyjną i niezawodną technologię luminescencyjną o nazwie trigalight®, będącą samowystarczalnym źródłem światła. Firma mb microtec wyposażyła zegarki traser w rurki z 3 izotopem wodoru, czyli trytem. To właśnie tryt w kontakcie z masą fosforoscencyjną wytwarza światło, które świeci nawet do 12 lat o tym samym natężeniu. Po 12 latach natężenie światła spada, ale efekt świecenia utrzymuje się nawet do 25 lat.

Dodatkowym zabezpieczeniem zegarka jest zakręcany dekiel oraz zakręcana koronka jak i niezwykle trudne w zarysowaniu szkło szafirowe. Przez te liczne atuty otrzymujemy zegarek niezwykle wytrzymały, odporny na czynniki zewnętrzne, zarówno atmosferyczne, jaki uszkodzenia mechaniczne. Zegarek, w którym możemy śmiało nurkować, wspinać się, biegać i uprawiać najbardziej ekstremalny dyscypliny sportowe. W dodatku bardzo lekki i wygodny w noszeniu. Special Force jest na prawdę modelem specjalnym.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • tytanowa bransoleta do zegarka marki traser P49