P49 Special Force 100 - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie
taktyczny zegarek traser P49 Survivor - czarna tarcza i stalowa bransoleta
P49 Survivor
16 lipca, 2019
czarny zearek taktyczny traser P49 Tornado Pro
P49 Tornado Pro
14 maja, 2019
[stock_status id='2613']
tytanowy zegarek taktyczny P49 Special Force marki trasertytanowy zegarek taktyczny P49 Special Force marki traser w nocy
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P49 Special Force 100

Nr ref.: 105485
EAN: 7630027702408
Model Special Force kontynuuje długą tradycję marki traser w tworzeniu niezawodnych zegarków militarnych dla wojskowych jednostek uderzeniowych.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
105485 traser® P49 Special Force 100 TT

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 3110 zł

Szczegółowy opis zegarka

Bazujący na tytanowej kopercie i bransolecie zegarek otrzymał o 30% twardszą obudowę a zarazem jest o 40% lżejszy od swojego odpowiednika wykonanego ze stali szlachetnej. Ponadto tytan jest metalem antyalergicznym oraz odpornym na działania wysokich, jak i niskich temperatur. Nie do przecenienia są również jego właściwości antymagnetyczne.

W efekcie ten masywnie wyglądający zegarek jest zaskakująco lekki. Waży zaledwie 113 gram, co czyni go niezwykle poręcznym i funkcjonalnym narzędziem do pomiaru czasu. Czas można odczytać w każdych warunkach, bez względu na porę dnia, czy nocy. Model ten posiada najbardziej innowacyjną i niezawodną technologię luminescencyjną o nazwie trigalight®, będącą samowystarczalnym źródłem światła. Firma mb microtec wyposażyła zegarki traser w rurki z 3 izotopem wodoru, czyli trytem. To właśnie tryt w kontakcie z masą fosforoscencyjną wytwarza światło, które świeci nawet do 12 lat o tym samym natężeniu. Po 12 latach natężenie światła spada, ale efekt świecenia utrzymuje się nawet do 25 lat.

Dodatkowym zabezpieczeniem zegarka jest zakręcany dekiel oraz zakręcana koronka jak i niezwykle trudne w zarysowaniu szkło szafirowe. Przez te liczne atuty otrzymujemy zegarek niezwykle wytrzymały, odporny na czynniki zewnętrzne, zarówno atmosferyczne, jaki uszkodzenia mechaniczne. Zegarek, w którym możemy śmiało nurkować, wspinać się, biegać i uprawiać najbardziej ekstremalny dyscypliny sportowe. W dodatku bardzo lekki i wygodny w noszeniu. Special Force jest na prawdę modelem specjalnym.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • tytanowa bransoleta do zegarka marki traser P49

Pozostałe zegarki z tej linii

  • taktyczny zegarek traser P49 Survivor - czarna tarcza i stalowa bransoleta
  • tytanowy zegarek taktyczny P49 Special Force marki traser
  • czarny zearek taktyczny traser P49 Tornado Pro
  • taktyczny czarny zegarek traser P49 Tornado Pro na czarnym gumowym pasku
  • taktyczny zegarek traser P49 Survivor -stalowa koperta, czarna tarcza i czarny pasek kauczukowy
  • taktyczny czarny zegarek traser P49 Red Alert T100 na czarnym gumowym pasku